• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.1
Спецпроєкти

Ціна газу для населення у листопаді зросте більш ніж на третину

Реклама на dsnews.ua

Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" на листопад встановила ціну на природний газ для побутових клієнтів на рівні 6,33 грн/куб. м з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки)

Відповідна інформація оприлюднена на сайті "Нафтогаз", інформує "ДС".

Якщо порівняти з жовтнем, то ціна газу зросла на 34,7%.

"Зміни цін на газ в листопаді обумовлені, в першу чергу, сезонним фактором та збільшенням оптової ціни на блакитне паливо. Разом з тим, з серпня ГК "Нафтогаз України" пропонує своїм клієнтам газ за найкращими цінами. Нагадаємо, що ГК "Нафтогаз України" формує ціни тільки для своїх побутових клієнтів. Якщо клієнти інших газопостачальних компаній мають бажання отримати газ за цінами ГК "Нафтогаз України", то їм потрібно змінити постачальника", — йдеться у повідомленні.

Попереднє підвищення ціни на газ для населення сталося у вересні. Зокрема, ГК "Нафтогаз України" підняла ціну в серпні на 9% до 3,24 грн/куб. м., а у вересні ціна газу зросла ще на 45% до 4,70 грн/куб. м. Крім того, "Нафтогаз" підвищив річну ціну на газ для населення з 4,73 грн/куб. м до 5,24 грн/куб. м.

Разом з тим "Нафтогаз" відмовився від підвищення цін на газ для населення в місяць виборів. Газопостачальна компанія "Нафтогаз України" встановила ціну на природний газ для побутових клієнтів у жовтні 2020 року на рівні 4,70 грн/куб. м з ПДВ та без урахування вартості розподілу (доставки). Якщо порівнювати з вереснем, ціна газу не змінилася.

Раніше стало відомо, що "Нафтогаз" підняв ціни на газ для виробників тепла.

    Реклама на dsnews.ua