• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

"Справи там дуже погані": Арестович заявив про скорочення Росією витрат на "ЛДНР"

Реклама на dsnews.ua

Росія через брак коштів у бюджеті скорочує витрати на "ДНР" і "ЛНР", які обходяться їй у 1-3 млрд доларів на рік

Про це на Апостроф TV заявив спікер української делегації в Тристоронній контактній групі Олексій Арестович, передає "ДС".

«Росія — мілітаризована країна. Вона зараз воює одночасно в 7-8 місцях по світу. Основна ставка Росії — це проєкція сили. Якщо вони головному інструменту зменшують фінансування, то це означає, що справи там дуже погані. Збройні сили — це остання стаття, від якої Кремль міг би забрати фінансування, але забирає. Це означає, що в інших галузях усе набагато гірше», — сказав він.

Арестович додав, що, згідно з інформацією з різних відкритих джерел, непідконтрольна Україні частина Донбасу обходиться Росії від 1 до 3 млрд доларів на рік. У зв'язку з внутрішніми економічними проблемами це фінансування буде припинятися.

«Воно вже припиняється. Там скаржаться всі: від простих людей — громадян України, які опинилися в заручниках у росіян — до тих, хто позує як представники маріонеткової влади. Кажуть, що з грошима там не дуже. Це можна прочитати у відкритих джерелах: у всіх соцмережах, на форумах, де переписуються наші громадяни з Донецька чи Луганська між собою», — сказав Арестович.

Нагадаємо, раніше Арестович сказав, що для примирення Росії та України необхідна тільки політична воля однієї людини — президента РФ Володимира Путіна.

    Реклама на dsnews.ua