• USD 39.7
  • EUR 43.1
  • GBP 50.4
Спецпроєкти

Денис Костржевський: за 10 місяців ми з "нуля" підготували Аеропорт "Київ" до Євро-2012. Відбудуємо і після війни

Лише 10 місяців знадобилося компанії ТОВ "Мастер-Авіа", щоб побудувати і запустити до Євро-2012 новий термінал "А" в Міжнародному аеропорту "Київ" з пропускною здатністю 520 пасажирів на годину. Адже з боку організаторів чемпіонату була вимога функціонування двох аеропортів у Києві, щоб мати змогу прийняти команди та всіх охочих відвідати подію

Денис Костржевський
Денис Костржевський
Реклама на dsnews.ua

Про це пише Голова Ради директорів Міжнародного Аеропорту "Київ" Денис Костржевський у матеріалі для "Української правди", передає "ДС".

"Перед цим, у травні 2010 року, ТОВ "Мастер-Авіа" виграло конкурс на оренду майнового комплексу Аеропорту "Київ" на 49 років і взялося за комплексну реконструкцію всієї аеропортової інфраструктури та покращення пропускних можливостей повітряних воріт столиці. Компанія не лише погасила всі борги комунального підприємства, але і за рекордні 10 місяців збудувала новий термінал "А" до Євро-2012. Після чемпіонату ми продовжили розвивати аеропорт", – продовжив Денис Костржевський.

Також за його словами, на майбутнє були заплановані значні інвестиції в інфраструктуру, зокрема в подовження злітно-посадкової смуги, реконструкцію руліжних доріжок і повне переобладнання навігаційної та світлосигнальної систем.

"Аеропорт мав стати технологічно сучаснішим, безпечнішим та всепогодним, тобто здатним приймати літаки за будь-яких погодних умов" – пише Костржевський.

Проте військова агресія з боку РФ поставила на паузу ці плани. За оцінками фахівців, війна вже завдала аеропорту збитків на понад 500 млн євро. Проте ТОВ "Мастер-Авіа" не припиняє будувати плани на майбутнє та продовжує опрацьовувати проект з реконструкції Аеропорту "Київ".

Підсумовуючи, Денис Костржевський зазначив, що попри війну та пов’язану з нею невизначеність, ТОВ "Мастер-Авіа" рішуче налаштоване втілити в життя все задумане, тому продовжує опрацьовувати проект з реконструкції Аеропорту "Київ".

    Реклама на dsnews.ua