• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

ДТЕК Енерго направить більше 8 млрд грн на розвиток виробництва у 2017 році

Реклама на dsnews.ua
ДТЕК Енерго направив на розвиток виробництва 3,6 млрд грн у січні-червні 2017 року. Це на 64% більше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року

У компанії відзначають, що головний напрям інвестицій - проекти зі збільшення газових марок вугілля в паливному балансі, інформує "ДС".

"Компанія сфокусувалася на інвестиційних проектах, які спрямовані на збільшення видобутку газових марок вугілля та переведення енергоблоків ТЕС з антрацитів на цю марку вугілля. Капітальні інвестиції в першому півріччі вже збільшені на 64% до 3,6 млрд грн. В цілому по 2017 році ДТЕК Енерго планує направити більше 8 млрд грн на потреби виробництва", - зазначив генеральний директор ДТЕК Енерго Дмитро Сахарук.

Нагадаємо, що компанія має намір у 2017 році здійснити переклад двох енергоблоків ДТЕК Придніпровської ТЕС з антрацитових марок вугілля на газові. Компанія також повідомляла про плани розширити інвестиційну програму ДТЕК Добропрольеуголь, щоб забезпечити видобуток понад 10 млн тонн газового вугілля на цьому підприємстві за 2018-2020 роки.

Збільшення видобутку вугілля марки <Р> і розширення його використання в тепловій генерації в перспективі знизить потребу в імпортному вугільному ресурсі.

    Реклама на dsnews.ua