• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

ЄС виділив Україні мільярд євро макрофінансової допомоги

Реклама на dsnews.ua
Президент України та представники ЄС підписали угоду про залучення коштів четвертої програми макрофінансової допомоги в 1 млрд євро

Про це повідомив президент України Петро Порошенко, передає "ДС" з посиланням на сторінку Facebook глави держави.

"Тільки що ми підписали меморандум про взаєморозуміння та кредитної угоди між Україною і ЄС щодо 4-ї програми макрофінансової допомоги ЄС Україні", - повідомив він.

Разом з Віце-президентом Європейської комісії Валдісом Домбровскісом підписали два важливі документи: Меморандум про взаєморозуміння та Кредитну угоду між Україною та Європейським Союзом щодо Четвертої програми макрофінансової допомоги Україні в обсязі 1 мільярд євро.Це – практичний результат моїх попередніх політичних домовленостей з Президентом Єврокомісії Жан-Клодом Юнкером у рамках саміту «Східного партнерства». ЄС надає Україні макрофінансову допомогу з 2014 року і це вже четверта програма.Дякую пану Валдісу Домбровскісу та всім членам Єврокомісії за значний внесок у підтримку України.

Gepostet von Петро Порошенко am Freitag, 14. September 2018

У той же час, представники ЄС зазначили, що для отримання коштів Україна повинна виконати ряд умов, зокрема тих, які повинні бути виконані при отриманні попереднього траншу ЄС (мова йде про 6 реформи). Ще 12 реформ Україна повинна виконати в рамках нової програми.

Зазначимо, вони також додали, що рішення щодо отримання коштів ЄС вплине успіх переговорів з МВФ щодо залучення нового траншу фінансування.

    Реклама на dsnews.ua