• USD 27.9
  • EUR 33.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Євросоюз виділить Україні 60 млн євро в рамках нових угод

Реклама на dsnews.ua

Український уряд і Європейська комісія у вівторок, 6 жовтня, підписали три угоди, які передбачають виділення Україні 60 млн євро

Про це йдеться в повідомленні "Європейської правди", передає "ДС".

Церемонія підписання відбулася в Брюсселі в рамках саміту Україна-ЄС.

Угода про фінансування заходу "Програма ЄС "Міцні регіони" передбачає внесок ЄС в розмірі 30 млн євро.

Кошти мають сприяти збільшенню соціального капіталу в уразливих регіонах шляхом допомоги місцевим органам влади з реагування на наслідки пандемії COVID-19.

Угода про фінансування заходу "Механізм розвитку громадянського суспільства України" передбачає виділення 20 млн євро для зміцнення демократії.

Кошти покликані зміцнити здатність організацій громадянського суспільства брати участь в розробці політики і надання послуг, повʼязаних з просуванням реформ, активним громадянським суспільством, стійким розвитком і соціальної згуртованістю.

В рамках третьої угоди про фінансування заходу "Кліматичний пакет для стабільної економіки: (CASE) в Україні" з боку ЄС буде виділено 10 млн євро.

Угодою передбачається розробка і реалізація політики та заходів, які ефективно підтримують перехід до кліматично нейтрального, чистого, ресурсоефективного і безпечного енергопостачання і споживання.

Документи з української сторони підписала віцепремʼєр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина, з боку ЄС — єврокомісар з питань політики сусідства і переговорів по розширенню Олівер Варгеї.

    Реклама на dsnews.ua