• USD 29.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

Фабрика Ахметова відключила газочистку і труїть жителів Маріуполя (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua
На аглофабриці ММК ім.Ілліча в Маріуполі, що належить олігарху Рінатові Ахметову, в результаті відключення газоочистки повітря в місті забруднюється викидами неотфильтрованными

Про це 0629 повідомили працівники підприємства, передає "ДС".

За їх словами, таке рішення було прийнято у зв'язку з тим, що не вдається виконати налаштування системи.

"Газоочистка не справляється з виробництвом підключених 7,8 і 9 аглопечей. Відбувається налипанню відходів на рукавні фільтри, імпульсна система очищення не справляється. Це може призвести до повторного займання рукавних фільтрів, яке вже було. Поки невідомо, скільки буде відключена газоочистка", - розповіли співробітники підприємства і, як доказ, прислали фото і відео аглофабрики.

Вони також відзначили, що викиди видно тільки з території аглофабрики, оскільки зараз їх приховує туман.

У прес-службі Метінвесту в свою чергу заявили, система газоочистки знаходиться в справному стані.

"Тимчасовий висновок рукавного фільтра з експлуатації пов'язаний з необхідністю його огляду після піврічного терміну роботи для виявлення можливих відхилень і прийняття оперативних заходів щодо їх усунення", - пояснили в Метінвесті.

Зазначається, що "для проведення зазначених заходів може знадобитися кілька днів. На цей період агломашини №№7-9 зупинені".

Нагадаємо, перший комплекс сучасної газоочистки на аглофабриці ММК ім. Зота Ілліча. у тестовому режимі запущена в квітні 2018 р. На підприємстві запевнили, що повне завершення реконструкції аглофабрики (орієнтовно до 2020 року) дозволить скоротити викиди пилу на 90% і оксиду сірки - на 43%. Поки ж обсяги викидів пилу після введення в експлуатацію газоочистки зменшаться на 30%.

    Реклама на dsnews.ua