• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Фонд держмайна втретє виставив на продаж один і той же спиртзавод

Фонд державного майна втретє виставив на приватизацію Мишковицький спиртзавод у Тернопільській області. Онлайн-аукціон відбудеться 6 липня 2021 року  

Мишковицький спиртзавод у Тернопільській області
Мишковицький спиртзавод у Тернопільській області
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на сайті фонду, передає "ДС".

Як повідомляється, підприємство розташоване в двох локаціях на Тернопільщині: селі Мишковичі та селищі міського типу Дружба.

Стартова ціна активу становить 7 291 753 грн, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 5 липня.

Зазначимо, це буде вже третя спроба продати на аукціоні Мишковицький спиртзавод. 28 грудня 2020 року переможцем перших торгів стала компанія Золотники-Агро з пропозицією 12,8 млн грн, однак компанія не провела оплату за актив і результати аукціону було анульовано.

У березні 2021 року відбувся повторний аукціон. За право власності на актив змагалися вісім учасників, які збільшили стартову ціну в 25 разів. Переможцем аукціону стала компанія Енерджі Солюшинз Україна, яка останнім кроком торгів підняла ціну відразу з 85 млн грн до 181 млн грн.

Нагадаємо, 20 травня Фонд держмайна продав окреме майно Іваньківського місця здійснення діяльності та зберігання спирту держпідприємства "Укрспирт". За результатами торгів з приватизації до державного бюджету мають надійти 90 мільйонів гривень.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua