• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Галасюк ініціює участь нардепів у переговорах з ЄС щодо лісі

Реклама на dsnews.ua
Голова комітету Ради з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк запропонував уряду включити нардепів в переговори з ЄС з приводу 10-літньої заборони на експорт лісу-кругляка та пообіцяв зберегти мораторій

Про це нардеп повідомив на своїй сторінці в Facebook.

"ЄС ініціює проведення двосторонніх консультацій з Україною щодо мораторію на експорт лісу-кругляка. Це перший етап процедури врегулювання торговельних спорів, передбачений Угодою про асоціацію з ЄС. Ні для кого не секрет, що ЄС хоче скасування нашого мораторію на експорт лісу. Саме для цього їм потрібні ці "консультації". Але мораторій, по-перше, відповідає національним інтересам України і працює на нашу екологію та економіку, а, по-друге, відповідає нормам Угоди про асоціацію з ЄС та Угоди СОТ, оскільки підпадає під дозволені ними винятку", - зазначив автор мораторію на експорт лісу-кругляка.

За словами нардепа, уряд, очевидно дуже мляво відстоює національні інтереси України в цьому гарячому питанні.

"Тому як заступник Лідера РПЛ з економічної політики і голова комітету промполітики та підприємництва і один з головних "архітекторів" мораторію я наполягаю на долучення до цих консультацій народних депутатів України від Радикальної партії та інших політичних сил, насамперед членів комітету Верховної Ради з питань промислової політики і підприємництва. Офіційно звертаюся з цим запитом до прем'єр-міністру Володимиру Гройсману. Ми професійно і вичерпно уявімо українську позицію і, звичайно ж, не допустимо зняття заборони вивозу лісу-кругляка з України!", - зазначив Галасюк.

    Реклама на dsnews.ua