• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Гройсман розповів, чого чекати бізнесу в наступному році

Реклама на dsnews.ua
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман обіцяє, що в наступному році будуть сформовані чіткі правила для бізнесу

Про це він заявив під час зустрічі з діловими колами за участю президента Петра Порошенка та депутатського корпусу, передає "ДС" з посиланням на прес-службу Кабміну.

За його словами, введені в цьому році фундаментальні реформи в економіці та соціальній сфері відкривають для України нові можливості для забезпечення істотного економічного зростання на рівні 5-7%, а також зміни моделі управління та якості державних рішень.

Гройсман підкреслив, що Україна може вже в короткостроковій перспективі стати однією з найбільш динамічних економік Європи. Для цього і будуть прийматися рішення, засновані на принципах захисту інвесторів, які оновлюють вітчизняну промисловість, створюють нові виробництва і робочі місця, нарощують випуск конкурентоспроможної продукції з високою доданою вартістю.

"Наступний рік повинен стати роком економічного зростання та формування чітких правил для бізнесу. Упевнений, що президент, парламент і уряд спільно з бізнесом - це велика сила", - сказав прем'єр.

Глава уряду нагадав, що в цьому році прийняті важливі системні ініціативи у медичній, освітній, пенсійній сфері, системі адміністрування податку на додану вартість.

Саме тому, "осінь фундаментальних реформ" повинен перетворитися в "весну законодавчих ініціатив з питань легкості ведення бізнесу", - підкреслив він.

"Держава має бути стійким у своєму розвитку. Наша амбітна мета - увійти до ТОП-30 за легкістю ведення бізнесу. Можемо це зробити? Так. Ми повинні приймати нове законодавство, і за його реалізацію досягнемо успіху", - зазначив Гройсман.

Також прем'єр назвав найбільш затребувані законодавчі зміни: відновлення кредитування реального сектору, впровадження відстрочки по сплаті ПДВ при імпорті технологічного обладнання для оновлення промислових підприємств, а також створення технопарків та індустріальних парків.

На його думку, в разі виконання поставлених завдань, українці почнуть повертатися в Україну, тобто буде зупинений відтік кадрів.

Нагадаємо, раніше Гройсман поінформував, що на 2018 рік передбачено зростання національної економіки на 3%, це десь 400 млрд виробленої продукції порівняно з минулим роком.

    Реклама на dsnews.ua