• USD 27.1
 • EUR 30.6
 • GBP 36.2
Спецпроєкти

"ХХVI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ЛОГІСТА: Success stories у логістиці 2021" відбудеться у Києві 26 листопада

26 листопада у Києві відбудеться головна щорічна подія логістичної галузі України – "ХХVI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ЛОГІСТА: Success stories у логістиці 2021"

Реклама на dsnews.ua

Всеукраїнський День Логіста традиційно збере понад 300 власників та управлінців логістичних компаній, щоб обмінятися досвідом із представниками бізнесу та експертами, обговорити тенденції розвитку логістики, поділитися своїми досягненнями, запозичити успішний досвід для подальшого підвищення ефективності власного бізнесу.

Серед учасників Всеукраїнського Дня Логіста 2021 року провідні компанії:

Meest Ukraine, Carlsberg Ukraine, Cushman & Wakefield, YUGCONTRACT, Алло, Пепсіко Україна, Тедіс Україна, Sotass LLC, ГлаксоСмітКляйн Фармасьютікалс Україна, Goodex, Consulting for Retail, Мурашина логістика, Фенікс Інвест Трейд, Богач Плюс, Керхер, Окко-драйв, мережа магазинів EVA, СВІТОЧ, Smart Group, Гілея, Яготинський маслозавод, UBC, EDIN, Слуно, Паперовий Змій, Батьківщина Ковбаска, Іпріс-Профіль, Дельта Плюс Україна, КОЛОРСТАР, Лантманнен Логістикс, Союз Автоматизаторів Бізнесу та інші.

Для учасників Конференції буде організовано три паралельні зали:

1 зал — Оптимізація транспортної логістики. Практичний досвід.

2 зал — Оптимізація складської логістики. Готові кейси щодо впровадження.

3 зал – ЗЕД. Нові реалії міжнародної логістики

У програмі конференції буде представлено найкращий український та світовий досвід.

У першій залі будуть розглянуті питання оптимізації транспортної логістики, серед них:

 • Олександр Матвійчук, директор з розвитку бізнесу ANT-Logistics, та Олена Поліжай, менеджер проєктів відділу управління проєктами та оптимізації бізнес-процесів компанії YUGCONTRACT, розкриють тему швидкої обробки замовлень у польових умовах.
 • Ганна Колесова, директор з розвитку продажів Meest Україна, поділиться з учасниками європейських кейсів поштово-логістичних рішень для бізнесу та їх імплементацією в Україні.
 • Ігор Смирнов, директор з логістики компанії Алло, виступить з доповіддю про останню милю в Е-комі на прикладі одного з найбільших маркетплейсів України.

У другому залі з оптимізації складської логістики конференцію відкриє Ігор Мещеряков, Business Development Manager у Sotass LLC з доповіддю про впровадження системи управління складом Instock WMS на складах виробника рибної продукції в умовах холодної логістики.

 • Дмитро Пасенков, керівник департаменту промислової та логістичної нерухомості компанії "Cushman & Wakefield", розповість про перспективи розвитку логістичної нерухомості.
 • Марія Максякова, менеджер із прогнозування продажів Carlsberg Ukraine, розповість учасникам про впровадження та практику процесу Sales & Operations Planning у Карлсберг Україна.
 • Артем Попенов, керівник департаменту логістики Пепсіко Україна, розповість, як перемагати у новій реальності та про трансформацію логістичних операцій із фокусом на зростання.
 • Сергій Мукоєд, керівник проєктів департаменту складської логістики Fozzy Group, розповість про роботизацію у складській логістиці: кейс Fozzy Group.

Також багато інших актуальних питань і тим самим буде розглянуто на конференції.

Участь у Конференції надасть можливість учасникам:

 • обмінятись унікальним досвідом з іншими учасниками логістичного ринку України;
 • ознайомитися з новими логістичними рішеннями та послугами на виставці, що відбудеться у рамках конференції та бути у тренді, використовуючи передові логістичні технології;
 • провести переговори з потенційними клієнтами та партнерами, що дозволить налагодити нові зв'язки та укласти угоди про співпрацю.

У рамках "ХХVI ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ ЛОГІСТА: SUCCESS STORIES У ЛОГІСТИЦІ" 2021 року вперше в Україні відбудеться нагородження переможців національної Премії — Ukrainian Logistics Award-2021.

Партнери конференції:

Генеральний партнер/ІТ-Партнер — Системний інтегратор Sotass

Головний партнер з Автоматизації логістики — Consulting for Retail

Офіційний партнер логістики останньої милі- Мурашина логістика

Логістичний партнер — Міст Експрес

Палетний партнер – Богач Плюс

ІТ Консалтинговий партнер — Слуно Україна

Партнер Міжнародних перевезень — Global Logistics

Офіційний партнер – ТЕДІС Україна

Партнер кава-брейків – Фенікс Інвест Трейд

ІТ партнер – Союз Автоматизаторів Бізнесу

Трансформаційний партнер – YouCoach

Інноваційний логістичний партнер Logistic Plus Ukraine

Логістичний партнер – SAT

Партнер електронних рішень – EDIN

Організатор конференції – TradeMasterGroup

Ознайомитись з детальною інформацією, програмою та зареєструватись на Конференцію ХХVI ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ЛОГІСТА: SUCCESS STORIES У ЛОГІСТИЦІ 2021 можна за посиланням ТУТ. Використовуйте промокод: PRDS та отримайте знижку 5%.

Обговорити умови участі в Конференції як Партнера (спонсора) та швидко зареєструватися як учасник можна за телефоном: +38 067 828 2259

  Реклама на dsnews.ua