• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

IBOX BANK і МПС LEO — генеральні партнери Х Українського Банківського Форуму

Вже 21 жовтня в Fairmont Grand Hotel відбудеться Х Український Банківський Форум, організований The Banking 50

Реклама на dsnews.ua

Транзакційний банк IBOX BANK та міжнародна платіжна система LEO виступлять генеральними партнерами івенту. Крім того, голова правління IBOX BANK Петро Мельник та СBDO LeoGaming Маріам Матіашвілі виступлять на конференції з доповідями.

Теми трьох основних блоків форуму пов'язані з банками, небанківським фінансовим сектором, а також ринком капіталу.

Ювілейний десятий Український Банківський Форум стане найбільшим за всю історію THE BANKING 50/CIS Bankers і залучить понад 250 учасників українського фінансового ринку. Серед них — провідні банкіри, фінансисти, представники регуляторів та уряду.

"За 2021 рік ми досягли дивовижних результатів. Участь в Х Українському Банківському Форумі дає можливість поділитися з учасниками ринку стратегією і тими рішеннями, які в результаті привели нас до успіху. На івенті також виступатимуть спікери, чия експертиза дуже важлива для нас", — прокоментувала акціонер Міжнародної платіжної системи LEO та АТ "АЙБОКС БАНК" Альона Шевцова.

Доповідач від МПС LEO — CBDO компанії Маріам Матіашвілі — розповість про масштабування бізнесу по прийому платежів в умовах постійного зростання cashless-платежів.

Голова правління IBOX BANK Петро Мельник розповість про успіхи та головні результати розвитку в рамках стратегії транзакційного банку за 2021 рік.

Нагадаємо, в березні 2021 року міжнародна платіжна система LEO була внесена Національним банком України в категорію важливих платіжних систем в Україні, а в червні главою її Наглядової ради став третій Президент України Віктор Ющенко. У 2021 році МПС LEO стала учасником платіжних систем MasterCard і Visa. Частка міжнародної платіжної системи LEO на українському ринку становить 8,5%.

    Реклама на dsnews.ua