• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Інвестиції українців в технології для здоров'я ростуть

Реклама на dsnews.ua
Українці прагнуть оточувати себе технологіями, які дозволяють піклуватися про здоров'я

Так, попит на товари для догляду за порожниною рота, зокрема електричні зубні щітки, в Україні збільшується на 60%. Популярність домашніх очисників і увлажнителей повітря зростає на 21%, а в жовтні цього року попит на них зріс на 80% з-за раптового погіршення якості повітря. Ці та інші інноваційні побутові прилади не тільки швидко вирішують проблему завдяки новим технологіям, але і оснащені спеціальними додатками. Вони встановлюються на смартфон і дозволяють найкращим чином контролювати якість догляду за здоров'ям.

В цілому, попит на інноваційні продукти, яких не було на ринку ще п'ять років тому, зростає більш ніж на третину, в той час як зростання всього ринку дрібної побутової техніки сповільнилося в порівнянні з минулим роком і становить 13%. Це свідчить про те, що українці прагнуть інновацій і готові інвестувати в них. Прикладом інновацій для здоров'я є мультипечь Philips, що дозволяє готувати смажену їжу здоровим чином, зменшуючи вміст жиру в страві до 90%, або домашні очищувачі повітря Philips, які видаляють до 99,97% алергенів і вірусів з повітря кімнати і дистанційно управляються з мобільного додатку.

Тренд використання технологічних інновацій для турботи про здоров'я спостерігається у всьому світі. За даними дослідження Future Health Index 2019, яке щорічно проводить Philips, 42% людей використовують програми і цифрові технології, адже вважають їх надійним помічником контролю стану здоров'я. На глобальному рівні 76% медичного персоналу у своїй роботі в лікарнях використовують цифрові технології, а 46% - штучний інтелект.

В Україні інновації також активно інтегруються не тільки побут, але й у сферу охорони здоров'я. Наприклад, аналогові рентген-апарати в медичних установах поступово замінюються сучасними цифровими, які дозволяють зменшити дозу опромінення під час процедури на 50-95%. Один з таких апаратів виробництва Philips встановлений у нової надсучасної клініці Verde. Він дозволяє зробити безпечну рентген-діагностику навіть новонародженим пацієнтам, доза опромінення для яких мінімальна.

Клініка Verde - приклад нового типу сімейних медичних установ з повним переліком послуг для дітей та їх батьків. У ній не тільки встановлено інноваційне медичне обладнання, працюють кращі лікарі, але і запроваджено освітні програми для батьків, які допомагають налагодити комплексний догляд за здоров'ям всієї родини. Зокрема, існують програми навчання по правильному харчуванню та створенню здорової домашньої середовища, а також багато інших, для яких використовується і побутова техніка Philips. Цей проект є прикладом партнерства Philips як виробника медичної і побутової техніки та клініки Verde як експерта у сфері медичних послуг. Для пацієнтів клініки таке партнерство несе подвійну користь, оскільки дозволяє отримати високоякісні медичні послуги на інноваційному обладнанні, а також допомагає вести здоровий спосіб життя і поліпшити стан здоров'я.

    Реклама на dsnews.ua