• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Відомий сервіс знижок Groupon пішов з України

Реклама на dsnews.ua
У компанії не бачать можливостей для прибуткової діяльності в найближчому майбутньому

Американський сервіс колективних знижок Groupon прийняв рішення припинити діяльність в Україні, починаючи з 25 січня 2016 року. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на сайт сервісу.

"З 25 січня 2016 року компанія Groupon припинила свою діяльність в Україні. Для наших користувачів це означає, що починаючи з 25 січня 2016 року, ми припинимо пропонувати акції на нашому сайті", - йдеться в повідомленні.

Також повідомляється, еслі користувач придбав купон, але ще не використовував, і термін його дії ще триває, він буде дійсним до 25 лютого 2016 року.

Якщо ж купон не буде використаний до зазначеної дати, то користувач отримає грошове відшкодування тим же методом, яким була здійснена оплата на банківську картку), уточнюється в повідомленні.

"Прийняття цього рішення (вихід з ринку в Україні - ред.) було нелегким. Ми оцінили нашу присутність у світі і ретельно вивчили ринки, на яких потенціал ринку відповідає необхідним інвестицій. Оскільки ми не бачимо можливостей для прибуткової діяльності в найближчому майбутньому, ми прийняли складне рішення припинити нашу діяльність тут", - пояснили в прес-службі компанії, пише Forbes.

Читайте також:

ДОВІДКА "ГК": Groupon - американська компанія, що одержала популярність завдяки однойменному сервісу колективних знижок. Компанія спеціалізується на посередництві між локальним бізнесом і покупцями.

    Реклама на dsnews.ua