• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Відомий журналіст порівняв "Велике будівництво" Зеленського з євроремонтом

Інфраструктурна програма президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" схожа з євроремонтом у масштабах цілої країни

Реклама на dsnews.ua

Про це у статті на "Українській правді" написав журналіст Павло Казарін.

На його думку, Зеленський на початку третього року на посаді президента мало нагадує себе часів виборчої кампанії й точно не хоче залишитися в памʼяті українців як "випадковий президент".

"Обіцянки "домовитися посередині" здано в архів, загравання з проросійським електоратом — теж. Промосковські політики і медіа звикають жити під санкціями, заклики взяти Україну в НАТО звучать все категоричніше. Втім, не зовнішньою політикою єдиною. Ключову ставку всередині країни шостий президент робить на проєкт "Великого будівництва". Країна ремонтує дороги і мости, будує школи і дитячі садки", — зазначає Казарін.

Такий підхід журналіст назвав спробою побудувати Європу в українському домі, і Зеленський "робить це як вміє". Казарін уточнює, що в просторі Європи інфраструктурне благополуччя — це не головний зміст.

"І тепер все залежатиме від того, чи розуміє це сам Володимир Зеленський. Від того, наскільки він вірить в Європу і від того, як саме він її собі уявляє. Нам доведеться прожити з ним ще від трьох до восьми років", — констатує журналіст.

Як раніше повідомлялося, на форумі "Україна 30" президент Володимир Зеленський заявив, що протягом останніх 20 років інфраструктура України занепадала. За словами президента, до "Великого будівництва" всі були впевнені, що хороші дороги і Україна — це фантастика. "Ми довели, що це може бути реальністю", — зазначив Зеленський.

    Реклама на dsnews.ua