• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Justin буде безкоштовно доставляти товари з інтернет-магазину Епіцентр (ПРЕС-РЕЛІЗ)

Реклама на dsnews.ua
Поштовий оператор починає масштабне співробітництво з національною мережею торгових центрів

В рамках співпраці Justin буде безкоштовно доставляти товари з інтернет-магазину epicentr.ua вагою до 15 кг у відділення формату SMART і вагою до 30 кг у відділення формату OSR.

"Наша стратегія - робити життя українців зручною. Ми активно розвиваємо партнерство з глобальними гравцями ринку електронної комерції. Старт роботи з "Епіцентром" - логічний крок в цьому напрямку. Наш новий партнер - відомий і авторитетний гравець на ринку. Мільйони українців купують товари в торгових центрах "Епіцентр" та інтернет-магазині epicentr.ua. Justin бцдет доставляти в зручні локації, швидко і за спеціальним умовам, які ми розробили з колегами", - прокоментував старт роботи генеральний директор Justin Юрій Авдиш.

"Онлайн-продажі стрімко зростають. Тільки за 2019 кількість замовлень в інтернет-магазині epicentr.ua збільшилася на 60%. При цьому більше 50% клієнтів інтернет-магазину воліють забирати свої замовлення самостійно 57 центрах видачі, розташованих в ТЦ "Епіцентр". Завдяки співпраці з Justin ми надамо можливість нашим покупцям безкоштовно отримати замовлення більш ніж півтисячі відділень поштового оператора по всій Україні", - зазначає керівник проекту epicentr.ua Юрій Яковлєв.

Зазначимо, що мережа Justin налічує вже понад 550 артикулів, які розташовані переважно в найпопулярніших локаціях: магазинах "Сільпо", "Фора", "Fozzy", "Novus", "Фуршет" та інших, а також в популярних торгових центрах.

Інтернет-магазин epicenter.ua надає можливість придбати весь асортимент товарів, представлений у торгових центрах мережі "Епіцентр", а це майже 500 тис. артикулів. Однією з переваг інтернет-магазину є те, що користувачі зможуть формувати великі комплексні замовлення і при необхідності використовувати опцію великогабаритної доставки. Зараз інтернет-магазин на місяць обслуговує 160 тис. замовлень, а сайт epicentr.ua відвідує близько 11 млн покупців щомісяця.

    Реклама на dsnews.ua