• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Кабмін схвалив угоди для отримання 105 млн євро від ЄС

Реклама на dsnews.ua

Кабінет Міністрів схвалив проєкти трьох угод, які дозволять залучити фінансову допомогу Євросоюзу в розмірі 105 млн євро

Про це йдеться в повідомленні прес-служби уряду, передає "ДС".

Як зазначив прем'єр-міністр Денис Шмигаль, схвалені проєкти угод дадуть можливість Україні отримати допомогу на загальну суму 105 млн євро.

"Це додатковий ресурс, в комплексі з антикризовими заходами дозволить швидше пройти наслідки коронакризи і дозволить малому і середньому бізнесу розвиватися швидше", - зазначив глава уряду.

Він також повідомив, що мова йде про наступні угоди: "Перше, це EU4BUSINESS. Реалізація програми дозволить надавати гранти на регіональні проєкти з розвитку малого та середнього підприємництва на місцях". За цією угодою Україна мала отримати 20 млн євро.

Друга угода, за словами Шмигаля, це програма технічного співробітництва на 2020 рік, за якою Україна може направити 60 млн євро на посилення інституційної спроможності для здійснення необхідних реформ у напрямку євроінтеграції (у тому числі це стосується імплементації положень Угоди про асоціацію та про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС).

"І третє - це програма підтримки ЄС для розвитку сільського господарства і малих фермерських господарств в Україні. Тут важливо, що допомога буде спрямована саме малим фермерським господарствам, щоб вони змогли краще конкурувати і створювати додану вартість", - підсумував Денис Шмигаль.

Сума допомоги Україні за цією угодою становить 25 млн євро.

Як повідомляла "ДС", план дій Ради Європи для України подовжено до кінця 2022 року.

    Реклама на dsnews.ua