• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Кабмін офіційно ліквідував концерн "Антонов"

В держконцерні просто не залишилося учасників - все вже віддали "Укроборонпрому"
Фото: УНІАН
Фото: УНІАН
Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів України прийняв постанову про ліквідацію Державного авіабудівного концерну "Антонов". Про це "ДС" повідомили в прес-службі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Як пояснили в міністерстві, рішення про ліквідацію "Антонова" було прийнято у зв'язку з відсутністю учасників концерну. "Три підприємства, які становили концерн, протягом березня і червня 2015 року вийшли з його складу і були передані в Державний концерн "Укроборонпром", - повідомили в Мінекономрозвитку.

Таким чином, постанова Кабміну призвело ситуацію де-юре у відповідність із Господарським та Цивільним кодексами України та Законом "Про управління об'єктами державної власності".

Уряд також доручив Міністерству економічного розвитку і торговлисоздать ліквідаційну комісію й організувати ліквідацію концерну.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", у березні і червні 2015 року уряд передав державне підприємство "Антонов", Харківське державне авіаційне орденів Жовтневої революції і Трудового Червоного прапора виробниче підприємство та державне підприємство "Завод 410 ЦА" з складу концерну "Антонов" Державного концерну "Укроборонпром".

    Реклама на dsnews.ua