• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Кабмін вирішив потягнути ще 9,7 млрд гривень із "коронавірусного" фонду: куди підуть гроші

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів планує виділити Міністерству соціальної політики 9 741 336 тисяч гривень із фонду боротьби з СОVID-19. Проєкт постанови спрямовано на узгодження профспілок

Про це йдеться в повідомленні на сайті Федерації профспілок України, передає "ДС".

Також постановою планується затвердити Порядок використання коштів для надання одноразової матеріальної допомоги застрахованим особам, які можуть втратити доходи в разі повної заборони сфери їх діяльності внаслідок посилення обмежувальних заходів.

Порядок підготовлено на виконання закону про внесення змін до державного бюджету на 2020 рік, прийнятого Верховною Радою 4 грудня (проєкт № 4431).

Згідно з порядком, перерахування бюджетних коштів здійснюється Мінсоцполітики на окремий рахунок Пенсійного фонду, відкритий в Ощадбанку.

Пенсійний фонд не пізніше ніж 23 грудня 2020 року направляє Мінсоцполітики заявку на перерахування коштів для виплати одноразової матеріальної допомоги за формою, встановленою Мінсоцполітики.

Пенсійний фонд до 6 січня 2021 року подає Мінсоцполітики інформацію про використання бюджетних коштів у грудні 2020 року, йдеться в документі.

    Реклама на dsnews.ua