• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Карантин в Україні: Глава НБУ звернувся із закликом до банків

Реклама на dsnews.ua

У карантин вихідного дня банки повинні закривати ті відділення, які сьогодні перевантажені або знаходяться у великих торгових центрах і будівлях, закритих на час карантину. Це важлива превентивна міра проти поширення коронавірусу

Про це написав глава НБУ Кирило Шевченко на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

Крім того, глава НБУ радить "громадянам не відвідувати відділення без крайньої необхідності і вибирати онлайн канали обслуговування".

Як зазначив Шевченко, перші карантинні вихідні пройшли для банків без проблем. Уряд дозволив працювати в карантин вихідного дня (з 14 до 30 листопада) банкам, страховим компаніям і поштовим операторам. Чергові відділення банків, які зазвичай працюють у вихідні дні, продовжували свою роботу і надавали громадянам можливість користуватися банківськими послугами.

"Національний банк України не запроваджував ніяких обмежень на роботу фінансових установ або проведення ними операцій. Ви можете без ускладнень отримати кошти з депозитів, узяти кредит, обміняти валюту, зняти готівку в банкоматі", — додав він.

Нагадаємо, 11 листопада Кабмін запровадив карантин вихідного дня в Україні з 14 листопада — з 00:00 суботи до 00:00 понеділка.

    Реклама на dsnews.ua