• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Коли важливі деталі: особливості житла класу економ-плюс

Чи обов'язково комфортне і якісне житло коштує дорого, а за обмеженого бюджету покупцю доводитися миритися з незручностями?
Реклама на dsnews.ua

Інвестиційний фонд UDG створює в Україні проекти житлової нерухомості в сегменті ЕКОНОМ-ПЛЮС, що поєднує якість та комфорт житла за доступною ціною. Свого часу, коли на ринку авто з'єднання явилися автомобілі Skoda, автовласники усвідомили, що якість - це не завжди надвисока ціна. Якщо дешевший продукт має всі потрібні вам характеристики, навіщо переплачувати? У світі такі продукти називаються англійським словосполученням value for money, що можна перекласти як "якість за розумною ціною". Що це означає, розглянємо на прикладі житлового комплексу CAMPUS, розташованого в Києві поблизу Політехнічного університету.

Елемент 1: "Інфраструктура та громадський транспорт"

Проектуючи РК CAMPUS, ми мали на меті інтегрувати нові будинки в наявну інфраструктуру, додавши певні нові елементи. Майбутні жителі зможуть знайте все необхідне поруч: медмістечко (в т. ч. п'ять спеціалізованих медичних закладів), школи, дитсадки, три торговельних центри, супермаркети, аптеки, кав'ярні, спортклуби та спорткомплекс НТУУ КПІ з олімпійськім басейном... І це без урахування нової інфраструктури всередині РК та планів щодо розбудови навколо кварталу. Транспортна інфраструктура також не відстає. На швидкісному трамваї - аналогу закордонного наземного метро - за кілька хвилин можна дістатися площі Перемоги, анонсована добудова трамвайної лінії у 2018 р. дозволить доїжджати без пересадок майже до Бесарабки. У пішохідній доступності станції метро "Політехнічний університет", "Шулявська", в 300 м від житлового комплексу зупинки іншого громадського транспорту - всього понад 30 маршрутів!

Елемент 2: "Екологія та простір"

Місцевість Караваєві дачі має давню історію та різнопланову забудову, а на ділянці, де зараз будується РК CAMPUS, історично не було нічого, крім власне дачного масиву - унікальна ситуація для ділянки в центральній частині міста. Навіть зараз сусідні до РК будівлі - це приватний сектор або невисокі багатоквартирні будинки від трьох до дев'яті п'яти поверхів. Таке сусідство гарантує майбутнім мешканцям чудові краєвиди, завдяки відсутності поруч щільної висотної забудови тут надзвичайно легко дихається - простір відчувається фізично.

Елемент 3: "Архітектура"

У красивому будинку жити приємно та престижно, естетика будівлі - частина життя в ній. У будівлях економ-класу зазвичай цією складовою нехтують, однак доступна ціна цілком може поєднуватися з привабливим фасадом! Перші чотири поверхи РК CAMPUS оздоблені вентильованим фасадом з керамограніту, що владі значною для вищих класів житла. Решта фасаду - комбінований з яскравими акцентами з композиту та панорамним заскленням з алюмінієвого профілю. Передбачені спеціальні корзини для кондиціонерів - важлива деталь, яка допоможе надалі зберігати архітектурний стиль в процесі експлуатації. Вночі будівля виразно підсвічується.

Реклама на dsnews.ua

Елемент 4: "Технології та матеріали"

РК CAMPUS зводиться за монолітно-каркасною технологією, що є взірцем безпеки для висотних будівель. Власна котельня марки Viessmann Vitoplex дозволить оптимізувати витрати на опалення й гарячу воду. Такі котельні вже довели свою ефективність, зокрема, в офісно-торговельних центрах класу А "Мандарин Плаза", "Гулівер", готелі Hilton. "Віконні системи KBE з шестикамерним, ламінованим в колір фасаду профілем та двокамерними склопакетами з енергозбереженням" - так звучить характеристика вікон в ЖК CAMPUS. Вони оснащені німецькою фурнітурою Siegenia, однією з найдорожчих на ринку. Усе, до чого торкатимуться жителі, надійне, зручне, естетично привабливе та приємне на дотик: стильні та функціональні зони загального користування, комфортні ліфти MIZUI з LED-дисплеями, дорогий і надійний алюмінієвий профіль вхідних груп під'їздів замість дешевих металопластикових. Вбудоване відеоспостереження по периметру будинку, авторизований доступ до під'їздів та ліфтів - атрибути безпеки, передбачені у ЖК CAMPUS.

А чи зустрічали ви в Києві у холах під'їздів мийки для лап собак, що повернулися з прогулянки? Ні? А в ЖК CAMPUS - це частина концепції дружнього середовища до чотирилапих друзів. Як при цьому вдається утримувати нижчу порівняно з будинками комфорт-класу вартість квартир? По-перше, ми ретельно обираємо підрядників під час тендерів. Інвестиційний фонд UDG повністю фінансує потреби будівництва, і компанія-забудовник ніколи не використовує звичні для українського ринку бартерні схеми чи відстрочки платежів. Авансування постачань матеріалів і виконання робіт дозволяє мінімізувати ціну закупівлі. По-друге, використання сучасних інженерних рішень, які пропонують компанії, зокрема, з Австрії та Німеччини, дозволяє оптимізувати вартість технологічної складової. Саме ці два чинники дають можливість отримати відмінну якість за розумною ціною. Комфорт може бути доступним - доводимо житлом у сегменті ЕКОНОМ-ПЛЮС.

    Реклама на dsnews.ua