• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Компанія "Танк Транс" припиняє діяльність

Засновник ТОВ "Танк Транс" прийняв рішення про ліквідацію товариства
Реклама на dsnews.ua

Про це стало відомо з Державного реєстру юридичних осіб. Таке рішення було прийнято 18 жовтня після більш ніж 20-річної діяльності компанії, повідомляють "Українські новини".

"Танк Транс" - автотранспортне підприємство, розташоване в р. Городок Львівської області. Основним видом діяльності є міжнародні перевезення рідких харчових продуктів автомобільними цистернами з нержавіючої сталі. Як відомо, "Танк Транс" входить у бізнес-імперію львівського бізнесмена Тараса Барщовского.

Раніше в пресі "Танк Транс" неодноразово згадувався у зв'язку з судовими процесами проти збанкрутілого "Дельта Банку". В лютому 2015 року компанія Cargill (США) передала для ТОВ "Танк Транс" права вимоги до "Дельта Банку" по ряду акредитивів. Тоді ж "Танк Транс" заявило "Дельта Банку" про заліку зустрічних однорідних вимог та припинення зобов'язань перед банком.

Згідно з повідомленням Фонду гарантування вкладів громадян, на 7.11.2019 року заплановано аукціон з продажу пулу кредитів неплатоспроможних банків, до якого серед іншого включені і борги ТОВ "Танк Транс" і ТОВ "Яблуневий Дар".

    Реклама на dsnews.ua