• USD 36.6
  • EUR 35
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Люди Іванющенка намагаються влаштувати на ринку "Столичному" аферу, що заважає інвестору закінчити операцію з його купівлі, — ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Юрій Іванющенко, що перебуває в розшуку, руками свого ставленика в Україні Олександра Стельмаха, на якого він переписав частину своїх активів, створює інвестору проблеми при завершенні угоди про купівлю київського оптового ринку "Столичний"

Про це йдеться в публікації видання "Реаліст".

Як наголошується в публікації, в 2012 році Іванющенко змусив колишніх власників мажоритарної частки в ринку "Столичний" "поступитися" контрольним пакетом у ринку "Столичний" його британській компанії Goodlight Capital Ltd. Причому, навіть на перейнявся, щоби розрахуватися за переписані на нього частки.

Після втечі Іванющенка за кордон, він переоформив власність Goodlight Capital Ltd на підставних південноафриканських власників, а в 2018 на ще одного зіц-власника — українця Олександра Стельмаха.

В цьому ж році Стельмах виступив формальним продавцем контрольного пакета "Столичного", коли ринком зацікавився серйозний зарубіжний інвестор із активами в Україні. Між сторонами було укладено угоду, підписано відповідні юридичні документи, і Стельмаху було навіть перераховано аванс із боку інвестора.

Однак незабаром після цього ставленик Іванющенка в кращих традиціях "лихих 90-х" "пішов в отказ", забувши про підписаний договір і отримані гроші. І замість передбаченої укладеної угоди передачі управління ринком інвестору, поставив директором ринку "Столичний" свою людину — Рустема Абдукадирова, відомого, як куратор збройного угруповання, яке влаштувало стрілянину в Броварах.

Інвестор закономірно вважав такі дії людей Іванющенка шахрайством, і в результаті сьогодні проти Олександра Стельмаха відкрито кримінальне провадження за відповідною статтею. А судом прийнято рішення заарештувати його частку (а по суті — частку Іванющенка) в ринку "Столичний", щоби не дати спільникам можливість її подальшого переоформлення.

На сьогодні відомо, що інвестор не має наміру відступати і збирається захищати вже вкладені в "Столичний" інвестиції усіма передбаченими законом способами.

    Реклама на dsnews.ua