• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Марія Самплавська стала директоркою з маркетингу INTERTOP Ukraine

1 вересня новою директоркою з маркетингу INTERTOP Ukraine стала Марія Самплавська

Реклама на dsnews.ua

До цього маркетинг INTERTOP Ukraine очолювала Валерія Толочина.

Марія Самплавська вже 8 років працює в компанії та обіймала посаду керівниці сектору бренд-маркетингу. Раніше Марія працювала в мережевому рекламному агентстві повного циклу, провідній українській FMCG-компанії та мережевому креативному агентстві.

"Зміни — це завжди нові виклики та нові можливості, тому ми не будемо збавляти оберти. Я високо ціную професіоналізм нашої потужної команди маркетингу та надаю широкі можливості для росту талановитих співробітників всередині компанії. Переконаний, що нове керівництво зможе прискорити наш розвиток", — коментує Сергій Бадрітдінов, СЕО INTERTOP Ukraine.

"За роки роботи в INTERTOP Ukraine я встигла попрацювати з усіма нашими ключовими брендами та щиро полюбила їх, а амбітні плани компанії стали і моїм особистим викликом. Ми й надалі будемо знайомити українського споживача з новими брендами, реалізовувати яскраві проєкти, посилювати позиції онлайн, а також втілювати найкращий customer experience в українському модному ритейлі", — розповідає Марія Самплавська, CMO INTERTOP Ukraine.

    Реклама на dsnews.ua