• USD 28.4
  • EUR 32.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

МБРР дасть Україні $150 мільйонів на боротьбу із COVID-19

Міжнародний банк реконструкції та розвитку (МБРР) додатково надасть Україні 150 млн дол. США на заходи щодо протидії поширенню коронавірусу

Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Мінфіну, передає "ДС".

"10 грудня 2021 року на засіданні Ради директорів Міжнародного банку реконструкції та розвитку було схвалено рішення про виділення Україні кредиту для реалізації проєкту "Додаткове фінансування Проекту "Екстренне реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні" з метою залучення додаткових 150 млн дол. США для здійснення заходів щодо протидії розповсюдженню COVID-19 в Україні. Підписання Угоди про позику відбулося 13 грудня 2021 року", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що додаткове фінансування планується виділити вже існуючому проєкту, підписаному 17 травня 2021 року (проєкту "Екстренне реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні"), сума позики за якою становить 90 млн. дол. США.

Кредитні кошти від МБРР будуть спрямовані на зміцнення системи громадського здоров'я, на підтримку невідкладних заходів реагування на пандемію COVID-19 через: закупівлю вакцин проти COVID-19 та послуг логістики; придбання засобів холодового ланцюга та інфраструктури логістики; проведення навчання для медичного персоналу; удосконалення систем поводження з медичними відходами та їх утилізації; придбання та встановлення автоклавів та інших пристроїв для дезінфекції та видалення відходів; проведення кампаній з вакцинації, розробку інформаційних систем та придбання ІТ-обладнання для управління вакцинацією, а також інші невідкладні заходи щодо протидії розповсюдженню COVID-19 на території України.

Нагадаємо, Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) у п'ятницю, 10 грудня, перерахував Україні 50 мільйонів євро кредитних коштів, спрямованих на фінансування програми вакцинації від коронавірусу.

Редактор: Євген Журавльов
    Реклама на dsnews.ua