• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Милованов виявив, що 5% українських земель - вже під іноземцями

Реклама на dsnews.ua
4-5% вітчизняних земель обробляють іноземні компанії, яких в Україні налічується більше тисячі

Про це повідомив міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов в ефірі телеканалу ICTV, інформує "ДС" з посиланням на "Укрінформ".

"Сьогодні вже є близько тисячі, тисяча триста компаній, про яких ми знаємо, що в них кредитори або власники - іноземці. Вони сьогодні обробляють 4-5% землі. Ми з ними будемо робити? Ми їх будемо виганяти?" - запитав Милованов.

Він підкреслив, що ці підприємства принесли в країну інвестиції і створили робочі місця.

"Ми їх виженемо? Це неправильно. Наші опоненти пропонують: давайте їм дозволимо, а іншим не дозволимо. Це дискримінація!" - обурився міністр.

На думку Мілованова, такий варіант все одно не спрацює.
"Той, хто раніше прибіг і, можливо, десь у сірій схемі був задіяний (а можливо, і не в сірій) - але це все одно не спрацює, тому що вони тоді будуть посередниками, вони собі будуть купувати землю, щоб продати іншим", - сказав він.

Як повідомляла "ДС", 10 вересня президент Володимир Зеленський заявив, що в моделі ринку землі, яку пропонує Кабінет міністрів, купувати і продавати землю зможуть тільки українці і українські компанії.

У свою чергу міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов вважає, що іноземці становлять незначний відсоток на українському ринку землі і не матимуть на нього значного впливу.

    Реклама на dsnews.ua