• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Мінінфраструктури відмовляє далекобійників їхати в РФ

Реклама на dsnews.ua
РФ ввела з 1 січня ембарго на транзит українських товарів через свою територію

У Міністерстві інфраструктури України, в зв'язку з новими правилами впровадженими Росією, закликали українських перевізників не планувати поїздки в Російську Федерацію, а також транзит через її територію, щоб уникнути незручностей для водіїв та додаткових витрат для бізнесу, повідомили "ДС" в прес-службі Міністерства інфраструктури.

"Українська сторона поки не погоджується на зміну квоти разових дозволів на транзит, і продовжує відстоювати інтереси вітчизняних перевізників. Поки ситуація непевна, українська сторона закликає перевізників не планувати поїздки в Російську Федерацію і транзитом через її територію, щоб уникнути незручностей для водіїв та додаткових витрат для бізнесу. Про будь-які зрушення в цьому питанні Мінінфраструктури буде повідомляти додатково", - відзначили в прес-службі Міністерства.

Як повідомляла "ДС", Росія заборонила з 1 січня 2016 року ввезення сільськогосподарської продукції, сировини і продовольства, країною походження яких є Україна. Також був зупинений транзит українських товарів через територію РФ.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua