• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

МПС LEO має намір збільшити частку ринку платежів в Україні до 10% до кінця 2021 року — Олена Дегрик Шевцова

Міжнародна платіжна система LEO, платіжною організацією якої є фінансова компанія Леогеймінг Пей (Leogaming Pay), планує збільшити свою частку на українському ринку онлайн-платежів з нинішніх 8,5% до більш ніж 10% до кінця поточного року

Олена Дегрик Шевцова
Олена Дегрик Шевцова
Реклама на dsnews.ua

Про це розповіла голова МПС LEO і Leogaming Pay Олена Дегрік Шевцова в інтерв'ю проекту Жіночий клуб "Бізнес за її правилами" Європейської бізнес-асоціації (EBA), передає "ДС" з посиланням на "Delo.ua".

Вона нагадала, що Національний банк України вніс міжнародну платіжну систему LEO до категорії важливих платіжних систем і системоутворюючих для країни, за результатами моніторингу діяльності платіжних систем у 2020 році і відповідно до встановлених критеріїв їхньої важливості. На сьогодні МПС LEO входить в топ-5 найбільших гравців цього ринку, поступаючись тільки таким компаніям як "Нова пошта" та "Укрпошта".

Крім запуску нових сервісів і постійного розвитку, компанія також реалізує спільну з Інститутом міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка програму зі стажування та подальшого найму на роботу студентів і випускників цього навчального закладу.

"Ми співпрацюємо з різними компаніями і платіжними системами в усьому світі, тому володіння іноземними мовами, основи комунікації та переговорів — першорядні вимоги до співробітників компанії. Я на власному досвіді знаю максимально високий рівень підготовки випускників магістрів ІМО і стандарти освіти. Для мене честь повернутися до рідної alma mater вже у статусі мецената ", — розповіла CEO компанії LeoGaming Олена Шевцова.

За її словами, протягом останніх двох років тенденція в бік оплати платіжними картами різних сервісів і послуг (онлайн-ігри, комунальні платежі тощо) істотно посилилася.

"Visa і Mastercard дуже багато зробили для популяризації Cashless (безготівкових) платежів в Україні, впроваджуючи програми безконтактних платежів останнім часом. Також буде впливати на ринок і на ставлення продавців до оплати картками зниження ставки інтерчейндж. Раніше ця ставка становила близько 2%, то після підписання меморандуму представниками Нацбанку, Visa і Mastercard ставка комісії інтерчейндж поступово, за три роки, знизиться до менш ніж 1% і досягне такого рівня, як у країнах Європи", — зазначає Олена Дегрик Шевцова, додаючи, що за результатами першого півріччя 2021 року гравці на ринку платіжних систем приділяють першочергову увагу цифровій майстерності та відповідають очікуванням клієнтів.

Також, за її словами, компанія продовжить підтримувати благодійні проекти в різних областях, зокрема спільні проекти з Національним інститутом хірургії та трансплантології імені Шалімова.

Міжнародна платіжна система LEO налічує 23 учасники, серед яких чотири комерційні банки (IBOX Bank, ComInBank, Sky Bank і Concord Bank), а також 19 небанківських фінансових установ: ФК "Система" (бренд Sistema), ФК "Свіфт Гарант" (бренд City24 ), ФК "Старманія", ФК "Бізнес Рітейл Груп" та інші лідери галузі.

    Реклама на dsnews.ua