• USD 26.7
  • EUR 31.4
  • GBP 36.9
Спецпроєкти

На радіоринок України виходить новий сейлз-хаус "Об'єднана Радіогрупа"

 До нової структури увійшли одинадцять радіостанцій та їх digital ресурси і Production Studio

Реклама на dsnews.ua

На українському рекламному ринку 1 вересня 2021 року розпочинає роботу новий сейлз-хаус "Обʼєднана Радіогрупа" до складу якого увійшли 11 радіостанцій, а також їх digital ресурси і Production Studio. Зокрема: Радіо П’ятниця, Радіо Шансон, Авторадіо, Ретро FM, Power FM, DJ FM, NRJ, Перець FM, Бізнес Радіо, Джем FM, Lounge FM.

"Метою створення сейлз-хауса було — зібрати українські FM-радіостанції, digital-ресурси і потужну професійну Production Studio, що дозволяють задовольнити навіть найвимогливішого клієнта. Ресурси, що входять до складу сейлз-хауса можуть запропонувати охоплення в практично будь-якiй ЦА", — прокоментувала створення CEO нової структури Олена Малишева.

Одне з основних завдань "Обʼєднаної радіогрупи" — зробити ринок радіореклами зручнішим і комфортнішим завдяки легкому доступу рекламодавця одночасно до всіх ресурсів, статистики та оптимальному ціноутворенню.

"Різноманітність медійних проектів що задіяні в сейлз-хаус "Обʼєднана Радіогрупа" та успішний досвід Production Studio і digital-ресурсів — дозволить виходити за рамки традиційної медіа-активності і створювати мультиплатформенні рекламні кампанії", — резюмувала Олена Малишева.

    Реклама на dsnews.ua