• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Наглядову раду "Нафтогазу" повністю укомплектували, додавши Демчишина

Реклама на dsnews.ua
У наглядовій раді тепер два українці та й троє іноземців

Комітет з призначенням керівників особливо важливих для економіки підприємств при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі погодив призначення екс-міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина п'ятим членом наглядової ради НАК "Нафтогаз України". Таким чином, склад спостережної ради вже повністю укомплектований, повідомили "ДС" в прес-службі Мінекономрозвитку.

Кандидатура Демчишина була подана за погодженням з президентом України Петром Порошенком. Крім нього, до складу наглядової ради НАК "Нафтогаз України" входять три незалежних члена - Маркус Річардс, Підлогу Уорвік і Чарльз Проктор, а також представник держави Юлія Кузнєцова.

"Я вітаю членів першої справді незалежної наглядової ради та покладаю великі надії на їх роботу. Це забезпечить зняття будь-яких корупційних ризиків. Реформа корпоративного управління "Нафтогазу" повинен стати успішним прикладом нового підходу до управління держпідприємствами поза політикою", - зазначив перший віце-прем'єр-міністр - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів.

У міністерстві зазначили, що незалежний спостережна рада НАК "Нафтогаз України" створюється вперше в історії компанії і є складовою частиною реформи системи корпоративного управління. Реформа відповідає рекомендаціям ОЕСР з управління державними компаніями і має на меті зменшити ризики політичного втручання у роботу "Нафтогазу", а також створити сучасні механізми професійного управління компанією в інтересах громадян України.

Очікується, що перша зустріч членів наглядової ради відбудеться 10-11 травня. Під час неї незалежним голосуванням оберуть голову наглядової ради.

    Реклама на dsnews.ua