• USD 41.2
  • EUR 44.7
  • GBP 53
Спецпроєкти

НАБУ відкрило справу проти VAB банку, яке вже було закрито через відсутність складу злочину

Реклама на dsnews.ua
Сьогодні в деяких ЗМІ з'явилася інформація щодо постанови Солом'янського суду про ситуацію з VAB банком, яке було винесено за поданням детективів НАБУ

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Олега Бахматюка, передає "ДС".

"Звертаємо увагу ЗМІ на некоректність подання такої інформації, особливо враховуючи те, що не був узятий коментар іншої сторони", - підкреслили в прес-службі.

"Так, всі факти, які були наведені у постанові суду вже півтора року розслідувалися іншими правоохоронними органами, були проведені десятки допитів і слідчих дій, в результаті чого справу було закрито через відсутність складу злочину", - йдеться в повідомленні.

Більш того, як зазначив інвестор VAB-банку Олег Бахматюк: "Було офіційно підтверджено, що ніякого виведення грошей з банку не було. Це документально підтверджено іншими правоохоронними органами і справу було закрито. Всі ті операції, про які йдеться в поданні детектива НАБУ - були внутрішніми банківськими операціями. Гроші не виходили з банку".

Також у прес-службі зазначили, що представники банку неодноразово вказували представникам НАБУ на всі ці факти, але детективи НАБУ прийняли рішення ігнорувати будь-які логічні аргументи.

"Хочемо нагадати, що згідно із законом "Маски-шоу стоп" слідчі органи не мають право повторно відкривати закриті справи. Але, як бачимо закон ігнорується і не діє. На жаль, зараз доведеться витрачати масу часу, зусиль і коштів платників податків на те, щоб довести давно доведені факти", - наголошується в повідомленні.

    Реклама на dsnews.ua