• USD 27.1
  • EUR 33
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"Нафтогаз" погодив збільшення видобутку газу і нафти в Єгипті

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" затвердила програму на 2021/2022 фінансовий рік, яка передбачає нарощування ресурсної бази та розвиток активів компанії в Єгипті

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні Групи "Нафтогаз України", передає "ДС".

Документ був затверджений 6 червня 2021 року в Каїрі під час засідання акціонерів Petrosannan Company — спільної компанії-оператора "Нафтогазу" і Egyptian General Petroleum Corporation (EGPC).

"Роботи, які ми розпочали на концесійній ділянці у Західній Пустелі Єгипту цієї весни, вже принесли видимі результати та показали свою ефективність. Пілотна кампанія з гідророзриву пластів допомогла нам підвищити видобуток і нафти, і газу. Потенціал активів Нафтогазу у Єгипті високий, тому ми можемо говорити про подальше нарощування видобутку та розвитку нафтогазового бізнесу на цій території", — зазначив перший заступник голови правління НАК Сергій Перелома.

Серед планів нарощування видобутку нафти і газу на території Alam El Shawish — заводнення нафтових покладів, що дозволить підвищити вилучення вуглеводнів, продовження кампаній по гідророзриву пластів для інтенсифікації продуктивності свердловин і буріння.

Для нарощування ресурсної бази вуглеводнів заплановані сейсморозвідувальні роботи та буріння розвідувальних, експлуатаційних свердловин.

Серед задекларованих цілей також зниження операційних витрат Petrosannan Company, зокрема, шляхом заміни орендованого обладнання на власне.

Відзначається, що Petrosannan Company в 2020/2021 фінансовому році наростила видобуток газу і нафти обʼєктах в Західній пустелі Єгипту на 40% і 20% відповідно.

Група "Нафтогаз" реалізує проекти з видобутку вуглеводнів на території Alam Еl Shawish East у Західній пустелі і територіях South Wadi El Mahareeth і Wadi El Mahareeth в Східній пустелі Єгипту.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua