• USD 28.2
  • EUR 33.1
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

"Нафтогаз" затвердив тарифні плани для населення і бізнесу

Реклама на dsnews.ua

НАК "Нафтогаз України" затвердив тарифні плани «Річний», «Квартальний» і «Місячний» для задоволення потреб населення і бізнесу

Про це йдеться в повідомленні пресслужби компанії, передає "ДС".

Тарифи розроблені з урахуванням профілю споживання клієнта. Зокрема, тариф «Річний» найкраще підходить для газопостачальних компаній (газзбути): врахування середнього профілю за п’ять років, прив’язка до щоденних котирування газового хабу NCG, різні умови оплати (передоплата, постоплата, подекадна оплата).

З вересня 2020 року тариф «Квартальний» буде доступний на четвертий квартал 2020 року і на перший квартал 2021 року лотами до 150 тис. куб. м у рамках торгів на Українській енергетичній біржі (УЕБ). Ціна газу фіксується в момент заключення угоди на біржі та буде незмінною весь квартал, а газ буде постачатись рівними частинами протягом кварталу.

Тариф «Місячний» доступний у вигляді лоту до 50 тис. куб. м на УЕБ, з фіксованою ціною протягом місяця. Замовити газ у рамках тарифу «Місячний» можна з поставкою у поточному місяці, на місяць вперед і на два місяці вперед.

Для побутових споживачів (населення) доступні два тарифи — «Місячний» і «Річний» від ГК «Нафтогаз України».

За умовами «Місячного» тарифу, ціна газу змінюється щомісяця, залежно від коливань ціни на ринку. Оплата за спожитий газ відбувається наступного місяця після поставки.

За умовами «Річного тарифу», ціна та розрахунковий обсяг споживання газу фіксується під час заключення договору. Споживач щомісяця сплачує фіксовану суму за газ протягом року, а у випадку, якщо використає менше запланованого обсягу газу, в кінці року зекономлена сума повернеться на його рахунок.

Як повідомляла "ДС", в жовтні ціна на газ для населення України буде коливатися від 4700 до 5000 грн за 1 тис. Куб. м.

    Реклама на dsnews.ua