• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Податківці ініціюють процедуру банкрутства Одеського НПЗ Курченко

Реклама на dsnews.ua
Перша спроба провалилася з-за неправильно написаного назви підприємства

В Одесі Державна фіскальна служба Суворовського району вимагає порушити справу про банкрутство Одеського нафтопереробного заводу, який належить скандально відомому бізнесмену Сергію Курченко і простоює вже більше року. Про це йдеться в матеріалах справи господарського суду Одеської області, повідомляє "ДС" з посиланням на УНІАН.

Згідно з матеріалами справи, ще наприкінці грудня 2015 року податкова інспекція звернулася до суду з вимогою порушити справу про банкрутство підприємства. Однак тоді суд відхилив прохання податкової. Причиною для цього стало неправильне назва заводу - "Лукойл Одеський нафтопереробний завод", тоді як, згідно з випискою з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, підприємство носить офіційну назву "Одеський нафтопереробний завод".

Як повідомляла "ДС", 20 березня 2015 року Генпрокуратура оголосила в розшук бізнесмена, власника футбольного клубу "Металіст" (Харків) і власника групи компаній ВЕТЕК Сергія Курченко.

Як відомо, ВЕТЕК об'єднує компанії, що раніше входили до групи "Газ Україна", яка спеціалізується на торгівлі скрапленим та природним газом, широким спектром нафтопродуктів та товарів для нафтогазової галузі.

Нагадаємо, в лютому 2014 року більшість менеджерів ВЕТЕК виїхали за кордон, де ховаються від органів слідства. У березні 2014 року МВС України почало розслідувати нанесення 1,6 млрд гривень збитків ВЕТЕК Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України".

Читайте також:

У квітні 2014 року стало відомо, що Херсонський нафтопереробний комплекс вартістю близько $200 млн., що належав Сергій Курченко, перебуває під арештом. У 2016 році його планують виставити на продаж.

    Реклама на dsnews.ua