• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

Найзаможніший опер: Експерт назвав найбагатшу людину у ДФС

Начальник оперативного управління Святошинського району ГУ ДФС у м. Києві Олексій Соляник – один з найбагатших посадовців у системі ДФС. Його статки перевищують доходи керівництва служби

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив  директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик у своєму блозі "Найбагатший опер країни. Челлендж Соляника" на Цензор.Нет.

"Голова святошинських оперів ДФС Олексій Соляник – чи не найбагатша людина в ДФС, згідно з деклараціями співробітників служби. Історія з 5 квартирами, офісом і двома будинками загальною оціночною вартістю під 40 млн грн у чиновника середньої ланки мене справді зацікавила. Виявилося, що пан Соляник якщо не "перший після бога" в ДФС, то, як мінімум, один з перших. Живе він набагато краще діючого керівництва фіскалів", — зазначив Віталій Кулик. 

Як повідомив політолог, статки Олексія Соляника перевищують статки в.о. голови ДФС Анатолія Олександрова та його заступника Ігоря Орленка.

"Судіть самі. Беремо декларацію тимчасово виконуючого обовʼязки Голови Державної фіскальної служби України Александрова Анатолія Анатолійовича. Лише дві квартири. Причому одна з них у Черноморську, а другу пану Олександрову надають у користування. Жодної земельної ділянки. Навіть авто немає. І жалюгідних 450 тис грн грошових активів проти 3,75 млн грн Соляника. Що ж, візьмемо декларацію заступника голови ДФС Ігоря Орленка. Одна квартира і один будинок. І 60 "ганебних" соток землі. По грошових активах – Орленко також позаду Соляника, 2,8 млн грн проти 3,75 млн. Тобто повний програш заступника голови ДФС підлеглому", — зазначив Віталій Кулик. 

За інформацією директора Центру досліджень проблем громадянського суспільства, доходи Соляника значно перевищують доходи його колег, що займають аналогічні пости у ДФС.

"Я передивився десятки декларацій його колег з ГУ ДФС у м. Києві. Гідних конкурентів не знайшов. Наприклад, щоб не бути голослівним — Гармидаров Петро Петрович, що займає аналогічний пост начальника відділу. Квартира, будинок, ділянка. 13-річне авто. Грошових активів – 15 тис грн. Якось не по-людськи. Подивимось статки головного державного інспектора ДФС у Києві Ярослави Шершун. Дві квартири і все, авто, ділянок, будинків – немає. Копнемо глибше. Начальник відділу експлуатації майна Управління матеріально-технічного забезпечення Вадим Куркин. Дві квартири, одна з яких у Фастові, малесенький будинок на 51 квадрат. Авто Опель Вектра 1994 року, тут лише гомеричних сміх колективних соляників", — заначив Віталій Кулик. 

Політолог запропонував ДФС вшанувати Олексія Соляника як найзаможнішого співробітника фіскальної установи. 

"Отже, Соляник – найкращий у ДФС, в номінації "особисті статки". Пропоную керівництву ДФС на той час, що залишився цьому органу, закріпити лідерство Соляника на офіційному рівні. Зробити на сайті ДФС окремий розділ "найбагатший співробітник ДФС". Дошку пошани чи стінгазету на вході… Одним словом, потрібно, щоб люди знали своїх героїв з податкових фронтів", — зазначив Віталій Кулик. 

    Реклама на dsnews.ua