• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

НБУ відклав скасування валютних обмежень

Реклама на dsnews.ua
Банку не вдалося наростити резерви до запланованого обсягу через недоотримання коштів від МВФ

Національний банк України вирішив відстрочити скасування валютних обмежень через затримку отримання траншів від Міжнародного валютного фонду. Про це в ефірі програми "Фінансова тиждень" на "5 каналі" повідомила голова Національного банку Валерія Гонтарєва, передає "ДС" з посиланням на "Українські новини".

"На жаль, те, що ми не змогли отримати третій і четвертий транш, зрушує нашу дорожню карту, природно, за цими показниками далі квітня 2016 року, коли ми планували повністю скасувати наші валютні обмеження", - сказала вона.

При цьому глава НБУ нагадала, що регулятору не вдалося наростити резерви до запланованого обсягу через недоотримання коштів від МВФ.

Нагадаємо, восени 2015 року Гонтарєва заявляла, що найбільш болючим валютним обмеженням, з якого слід починати їх поступову скасування, є заборона на виплату дивідендів, введений у вересні 2014 року.

Як повідомляла "ДС", до цього Гонтарєва заявляла, що Нацбанк має намір повністю зняти в наступному році валютні обмеження, введені в 2014-15 роках.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua