• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

МГЗ подвоїв сплату деяких податків і поповнив бюджети України різних рівнів на 2,7 млрд грн

Протягом п'яти років Миколаївський глиноземний завод сплатив до бюджетів різних рівнів 2,7 млрд грн, а за деякими видами податків і зборів платежі за цей час зросли в кілька разів

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила прес-служба МГЗ, що входить в міжнародний алюмінієвий холдинг RUSAL, заснований промисловцем українського походження Олегом Дерипаскою.

"Протягом останніх п'яти років Миколаївський глиноземний завод перерахував податки, збори і обов'язкові платежі на загальну суму 2,73 млрд грн", — повідомила прес-служба підприємства.

"Підвищення обсягів виробництва, зарплат і соціальних стандартів на Миколаївському глиноземному заводі з року в рік посилює його роль в якості надійної опори для своїх співробітників та їх сімей, а разом з тим і важливого партнера для держави. Зростання виробництва на МГЗ протягом 2016-2020 рр склало 12,5%, але в той же час завод все більшу частину своїх доходів направляє в соціальну сферу: середня зарплата на МГЗ подвоїлася, більш ніж на третину збільшено соціальний пакет для співробітників, в рази зросла адресна підтримка ветеранів заводу. Закономірно, що підвищення соціальних стандартів і продуктивності діяльності заводу впливає на зростання податкових і соціальних відрахувань", — пояснив Віктор Кожевников, генеральний директор МГЗ.

Як повідомили на МГЗ з посиланням на дані його фінансової дирекції щорічна сума податку на доходи фізосіб разом з ростом зарплат також практично подвоїлася з 32,15 млн грн. в 2016 році до майже 60 млн грн. за підсумками 2020 року, а всього протягом п'яти років МГЗ сплатив за своїх співробітників 231,8 млн грн. Сума сплаченого єдиного соціального внеску, що прямує до Пенсійного фонду України та соціальних фондів, протягом п'яти років склала 285,4 млн грн. З 2016 МГЗ збільшив сплату єдиного соціального внеску більш ніж на 40% з 41 млн грн. за підсумками 2016 року до 70,6 млн грн. в 2020 році. На сплату військового збору, який направляється на зміцнення боєздатності української армії, МГЗ протягом 2016-2020 рр направив 19,2 млн грн.

Як розповіла Галина Кравченко, фінансовий директор Миколаївського глиноземного заводу, крім зростання обов'язкових податкових і соціальних відрахувань протягом останніх п'яти років підприємство значно розширило фінансування соціальних витрат.

"Щорічні суми, які МГЗ направляє на підтримку своїх пенсіонерів-ветеранів, виросли більш ніж в 3,5 рази: так в 2016 році на ці цілі було спрямовано 526 тис грн., А за підсумками 2020 року ця сума склала понад 1,88 млн грн, всього за 2016 — 2020 рр на потреби ветеранів МГЗ направлено понад 4,7 млн грн. за цей же період на МГЗ подвоєний розмір "соціального пакету" для співробітників, що включає оплату харчування, проїзду і компенсацій на інші потреби: в 2016 році кожен співробітник заводу отримував різні блага і компенсації від заводу на суму в середньому 21,6 тис грн., а вже у 2020 році ця сума наблизилася до 39 тис. грн", — розповіла Галина Кравченко, фінансовий директор Миколаївського глиноземного заводу.

Миколаївський глиноземний завод також надає допомогу своїм співробітникам в навчанні і підвищенні кваліфікації: протягом 2016-2020 рр на навчання співробітників завод направив понад 7 млн грн.

Як відомо, протягом багатьох років Миколаївський глиноземний завод є одним з найбільших платників податків області, а також України. За підсумками 2020 року МГЗ увійшов в перелік 200 найбільших платників податків країни, сплативши до бюджетів різних рівнів податків та обов'язкових зборів на загальну суму 289,3 млн грн.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua