• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Миколаївський глиноземний завод увійшов до рейтингу найбільших українських платників податків

Миколаївський глиноземний завод (входить у міжнародний алюмінієвий холдинг RUSAL, заснований промисловцем українського походження Олегом Дерипаскою) увійшов у ТОП-200 найбільших платників податків України за підсумками 2020 року

Миколаївський глиноземний завод
Миколаївський глиноземний завод
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє « Рейтинг. Бізнес в офіційних цифрах», що видається за підтримки Державної фіскальної служби України.

Згідно з офіційними даними, за підсумками 2020 року Миколаївський глиноземний завод сплатив податки і збори до бюджетів різних рівнів на суму 289,3 млн грн.

«Завод продовжує модернізацію і розширення виробництва, інвестує в оновлення устаткування і поліпшення техніко-економічних показників роботи. У 2020 році випуск готової продукції склав 1725 млн т глинозему — це історичний рекорд заводу, досягнутий спільними зусиллями працівників усіх підприємств проммайданчика, і новий рівень виробничої потужності нашого заводу. У 2021 році заплановано випуск 1759 млн т глинозему», — розповів про показники діяльності МГЗ його генеральний директор Віктор Кожевников, коментуючи результати діяльності у 2020 році та плани одного з найбільших індустріальних гігантів регіону.

Як відомо, МГЗ, що є найбільшим промисловим підприємством регіону, також є і найбільш привабливим роботодавцем, який пропонує найвищі зарплати в своїй галузі, а також у регіоні.

Як розповів Віктор Кожевников, завод також фінансує широкий «соціальний пакет» для своїх нинішніх і колишніх співробітників. Наприклад, за підсумками 2020 року на ці цілі було спрямовано 22,6 млн грн. З них понад 12 млн грн. — дотації співробітникам на оплату харчування, 5,3 млн грн — на забезпечення проїзду на роботу та додому. Профспілковий комітет заводу щорічно отримує від МГЗ на забезпечення своєї діяльності і допомоги співробітникам фіксовану суму в розмірі 0,5% від річного обсягу фонду оплати праці, що, за підсумками 2020 року, склало 1,63 млн грн.

«МГЗ — один із небагатьох індустріальних гігантів, що зберіг традиції підтримки своїх співробітників і після їх виходу на пенсію. Наприклад, у 2020 році 28 наших заводчан, що пішли на заслужений відпочинок, отримали одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 1,53 млн грн. МГЗ дбайливо зберігає багаторічну традицію підтримки своїх ветеранів. ММБФ «Ветеран» у минулому році отримав від заводу майже 2 млн грн для надання матеріальної допомоги непрацюючим пенсіонерам МГЗ. У складний період пандемії завод додатково закупив і організував адресну доставку понад двох тисяч проднаборів для пенсіонерів фонду «Ветеран» старше 70 років, інвалідів війни та загального захворювання суму понад 1,2 млн грн. На МГЗ існує соціальна і кадрова політика, що забезпечує добробут нинішнім співробітникам і подяку і підтримку тим, хто вкладав свої сили в наше загальне зростання протягом багатьох років», — розповів генеральний директор МГЗ про соціальні інвестиції підприємства.

У 2020 році МГЗ також подарував Миколаєву сучасну повністю обладнану лікарню для лікування хворих на COVID-19, у яку завод інвестував понад 150 млн грн.

    Реклама на dsnews.ua