• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

"Нову пошту" штрафують на 325 млн грн. Невже за розбитий акваріум?

Сьогодні ЗМІ і соцмережі потрясла новина: компанію «Нова пошта» оштрафували на 325 млн грн нібито через пошкоджену посилку — а точніше розбитий акваріум, на що поскаржився один з клієнтів. Але чи так це насправді?

На "Нову пошту" наклали величезний штраф — нібито через перешкоди інспекторам, які перевіряли скарги клієнтів
На "Нову пошту" наклали величезний штраф — нібито через перешкоди інспекторам, які перевіряли скарги клієнтів / УНІАН
Реклама на dsnews.ua

За офіційною інформацією, з компанії вирішили стягнути 325 млн грн, але не за пошкодження посилки і не за один інцидент. У різний час працівники Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області виписали два штрафи за результатами розгляду двох окремих випадків.

Перший стався ще в січні. У службу звернувся громадянин, який поскаржився на те, що акваріум, який доставляла НП, прийшов розбитий, а компанія відмовилася компенсувати збиток (вартість товару). Ситуація розвивалася довго. І в березні інспектори виїхали з позаплановою перевіркою, але керівник відділення №49, на яке поскаржився споживач, нібито відмовився надати необхідні документи, стверджують в Держпродспоживслужбі. Втім, на надання документів законом відводиться три дні, однак і після закінчення цього терміну, як кажуть чиновники, їм так нічого і не показали. У відомстві порахували, що це порушення п. 8 ст. 23 Закону України «Про захист прав споживачів» (перешкоджання діяльності службовців). Санкція — штраф у розмірі від 1% до 10% вартості продукції, реалізованої юрособою за попередній календарний місяць. Оскільки «Нова пошта» має великий оборот — то і сума виявилася значною: 151 млн грн (за базу взяли лютий). Тут варто зазначити, що чиновники виписали максимально можливий штраф, причому сталося це тільки в травні. Компанія оскаржить це рішення в суді.

Другий інцидент був в березні. На НП поскаржився інший громадянин, житель Чугуєва Харківської області. Він заявив, що його обрахували в відділенні №3. У квітні туди прийшли працівники Держпродспоживслужби, щоб нарешті розібратися в ситуації. Однак їм теж відмовили у видачі документів. У відомстві визнали це порушенням ст. 26 Закону України «Про захист прав споживачів» і наказали НП штраф в розмірі 174 млн грн (ті самі максимальні 10% від обороту реалізованої продукції, але вже за березень).

Таким чином, якщо вірити держслужбовцям, то 325 млн грн штрафу для «Нової пошти» — це сума двох (як видно, ще не реалізованих) стягнень по різних випадках.

У самій же "Новій пошті" випустили пресреліз про те, що подають до Харківського окружного адмінсуду на облуправління Держпродспоживслужби і оскаржують штраф, при цьому компанія звернулася до омбудсмена і міжнародних правозахисних організацій.

Однак фактично в пресрелізі йдеться тільки про один (перший) інцидент про пошкодження посилки і подальшу березневу перевірку у відділенні Харкова. "Перевірка пройшла з порушенням чинного законодавства. Зокрема, згідно із законом, перевіряючий повинен надати керівнику юридичної особи, його відокремленого підрозділу або уповноваженій ним особі документи про перевірку. Замість цього їх було вручено керівнику відділення, який не є уповноваженою особою. Крім того, була порушена і процедура перевірки. Зокрема, представник будь-якого контролюючого органу під час здійснення перевірки повинен розписатися в спеціальному журналі — це вимога законодавства. Цього теж не було зроблено", — заявили в НП, додавши, що керівник відділення пропонував перевіряючим звернутися до керівництва компанії, але цього зроблено не було.

Таким чином, з боку НП немає інформації про суму штрафу.

Реклама на dsnews.ua

Цікаво, що багато лідерів думок встали на захист «Нової пошти». Один з найпопулярніших постів на цю тему написав ексвіцепрем'єр Павло Розенко. Саме завдяки таким постам створюється враження, що поштовому оператору вшкварили штраф всього лише через скарги на зіпсовану посилку. Розенко так і пише:

Павло Розенко вважає, що "Нову пошту" оштрафували "за скаргу" громадянина про пошкодження посилки, причому слово "скарга" бере в лапки
Павло Розенко вважає, що "Нову пошту" оштрафували "за скаргу" громадянина про пошкодження посилки, причому слово "скарга" бере в лапки

Втім, Розенко зазначив ще ряд деталей — нібито у НП є 15 днів на оплату штрафу, інакше її рахунки будуть заарештовані (звернемо увагу: з моменту прийняття постанови про штраф за першим інцидентом вже пройшло значно більше часу). А в коментарях ексміністр заявив, що «у відділень НП вимагали такі документи, яких у них і в природі не могло бути».

Павло Розенко про ситуацію з "Новою поштою"
Павло Розенко про ситуацію з "Новою поштою"

«Брєдом і ганьбою» назвав дії чиновників з управління у справах захисту прав споживачів і колишній перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі, ексголова Державної митної служби Максим Нефьодов.

З наведених заяв ясно одне, що у кожної сторони своя правда. І довести, чи переступив хто-небудь закон, можна тільки в суді. Для цього потрібно знати всі обставини самих інцидентів у відділеннях «Нової пошти», а також розуміти, які саме документи мали право зажадати і в дійсності зажадали інспектори. А це привід для професійного розгляду. І точно не в фейсбуці.

Поки що ясно одне: не варто робити висновки про правих і винуватих за заявами держслужбовців, зацікавлених сторін, колишніх і нинішніх топ-чиновників, політиків, блогерів або інших лідерів громадської думки. Станом на сьогодні констатувати можна тільки два моменти: з одного боку, Держпродспоживслужба чомусь вирішила покарати "Нову пошту" самим жорстким способом, який дозволяють пред'явлені їй статті, а з іншого — коментатори, які виступають за НП, можуть будувати міркування на непідтверджених даних.

    Реклама на dsnews.ua