• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Новий Brocard відкрито у київському ТРЦ Blockbuster Mall

Реклама на dsnews.ua

27 жовтня 2020 року компанія "Брокард-Україна" відкрила магазин у київському ТРЦ Blockbuster Mall (проспект Степана Бандери, 36). Магазин площею 561 м² увійшов у топ-7 магазинів Brocard за розмірами й став одним з найбільш технологічно оснащених обʼєктів мережі

Новий Brocard виконаний у вже традиційній для нових обʼєктів мережі чорно-білій концепції. Для зручності покупців він сегментований відповідно до товарних груп – парфумерія, декоративна косметика, засоби догляду за шкірою й волоссям – і має продуману навігацію для максимальної зручності відвідувачів. Високотехнологічні led-панелі транслюють рекламні ролики провідних світових брендів, інформацію про акції та новинки мережі.

У новому магазині представлено більше 200 преміальних брендів парфумерії і косметики (Lancôme, Guerlain, Clarins, Givenchy, Gucci, Collistar, Dolce & Gabbana, Eisenberg Paris, Hermes, Trussardi, Lanvin, Payot, Elizabeth Arden, Carolina Herrera, Lacoste, Versace та інші). Культові бренди Chanel і Dior розташуються в особистих апартаментах: вони будуть представлені в корнерах – повноцінних просторах марки, де асортимент представлений максимально повно. Тут також можна буде познайомитися з декоративною лінією для макіяжу Dior Backstage, натхненною залаштунками світових подіумів і створеної креативним директором бренду Пітером Філіпсом.

Нішевій парфумерії у новому BROCARD вже традиційно виділено окремий зал – тут творами легендарних домів можна насолоджуватися в зручних мʼяких кріслах з персональними консультаціями досвідчених експертів авторських ароматів.

У стильному мейкап-барі можна зробити яскраві фото під неоновою вивіскою й підібрати оптимальні бʼюті-засоби за допомогою професійних візажистів.

Новий Brocard відкритий в київському ТРЦ Blockbuster Mall
Новий Brocard відкритий в київському ТРЦ Blockbuster Mall

 "Відкриття Brocard у ТРЦ Blockbuster Mall важливо як для компанії, так і для ринку в цілому. Для нас це дотримання стратегії, закладеної ще в докризовий час. Ми розуміємо, що не дивлячись на вкрай складну економічну ситуацію, рух вперед триває, – прокоментувала Олена Лада, директор зі стратегічного розвитку мережі. – Для ринку це підтримка – комерційна нерухомість переживає зараз не найкращі часи, і відкриття Brocard у ТРЦ важливо для залучення трафіку. Крім того, для всіх нас це доказ: навіть в складних умовах розвиток можливий, коли є правильні цілі й стратегія, відповідальні співробітники і вдячні клієнти".

У всіх магазинах мережі Brocard представлена винятково оригінальна продукція провідних світових брендів косметики і парфумерії. Компанія працює тільки з офіційними представниками і дистрибʼюторами брендів в Україні, що гарантує якість, оригінальність і безпеку всіх товарів мережі.

    Реклама на dsnews.ua