• USD 27.6
  • EUR 32.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Обшуки на "Електроважмаш": керівництво запідозрили у поставках продукції в РФ

Реклама на dsnews.ua
Правоохоронці розслідують кримінальну виробництво за фактом розтрати у великих розмірах майна держпідприємства "Завод Електроважмаш", з якого в обхід санкцій поставляли продукцію в Бранський машинобудівний завод (Росія)

Про це йдеться в повідомленні прес-служби прокуратури Харківської області, передає "ДС".

"У ході досудового розслідування встановлено, що протягом 2019-2020 рр. посадовими особами підприємства при відсутності контролю за забезпеченням прибутковості з боку його керівника укладено ряд завідомо збиткових угод.

Під виглядом договірних відносин з англійською фірмою поставка агрегатів і запчастин для тепловозів в обхід санкцій відбувалася безпосередньо з ДП "Завод "Електроважмаш" до Брянського машинобудівного заводу, який є найбільшим виробником маневрових і магістральних тепловозів в РФ. Всі розрахунки проводилися в російських рублях", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що продукція ДП реалізовувалася за ціною, значно нижче фактичної собівартості.

"За встановленими даними, в результаті здійснення лише двох поставок тягових агрегатів державному підприємству завдано збитків на суму 1 млн 100 тис грн.

Зараз в приміщеннях "Електроважмашу" проводяться обшуки з метою вилучення доказів злочинної діяльності посадових осіб підприємства, зокрема - по реалізації за аналогічною схемою інших видів продукції. Встановлюються особи, причетні до скоєння вказаного кримінального злочину", - додали у відомстві.

    Реклама на dsnews.ua