• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Черговий об'єкт "Укрспирту" виставили на аукціон

Фонд державного майна України виставив на приватизаційний онлайн-аукціон окреме майно Караванського МПД і зберігання спирту ДП "Укрспирт". Торги відбудуться 7 червня 2021 року

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Фонду, передає "ДС".

Як повідомляється, стартова ціна лоту — 23,1 млн грн. Прийом заявок на участь в аукціоні триватиме до 6 червня 2021 року.

У Фонді уточнили, що підприємство було засноване в 1837 році і пройшло чергову модернізацію в 2019 році. Активи зосереджені в двох селищах на Харківщині: Караван і Барчани. Загальна площа земельних ділянок становить 78,5 га.

"В об'єкт приватизації входять будівлі та споруди загальною площею 11980,5 м², серед яких: адміністративний корпус, виробничі корпуси, склади, майстерні, вуглекислотний цех, спиртосховища та зерносховища. Є основне технологічне обладнання, а також всі необхідні комунікації: водопостачання, електропостачання, каналізація і під'їзні шляхи", — йдеться в повідомленні.

Як зазначається, перелік майна, яке буде виставлено на онлайн-аукціон, складається з 668 найменувань будівель, обладнання, рухомого та іншого майна.

Як відомо, всього на приватизацію держава виставить 41 МПД, що входять у держпідприємство "Укрспирт" і ще 37 заводів, об'єднаних в концерн "Укрспирт".

Нагадаємо, в грудні 2020 року ФДМ продав на приватизаційному аукціоні 16-й об'єкт "Укрспирту" — Вишняківська МПД і зберігання спирту (лікеро-горілчане виробництво) в Полтавкій області за 23,1 мільйона гривень.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua