• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Вітчизняний автопром: Останні півтора року стали справжньою катастрофою, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Український автопром мертвий. До такого сумного висновку можна прийти, якщо розглянути статистику автовиробництва в Україні не у відсотках падіння виробництва, як це модно писати в заголовках інтернет-видань, а в абсолютних цифрах, які як раз не те що сигналізують, а просто-таки кричать про цілковиту деградацію автовиробництва в країні

Останні 15 років життя вітчизняної автомобільної промисловості можна сміливо назвати періодом втрачених можливостей, пишуть "Економічні новини". Для цього достатньо подивитися на карту Східної Європи і прикласти на неї карту автозаводів, що випускають продукцію світових брендів — виявиться, що Словаччина, Чехія, Румунія за ці роки змогли створити на своїй території умови для нових автовиробництв, і тільки Україна все далі скочується до статусу аграрно-сирьевого споживача продукції машинобудування.

Опинившись в умовах економічної кризи 2008 року, українські виробники не змогли швидко зорієнтуватися в нових реаліях. Як результат, через податкового навантаження, відсутність замовлень, девальвації гривні та інших об'єктивних чинників, компанії з великою історією йдуть за горизонт і визнаються банкрутом, одне за іншим.

Станом на сьогодні в українському автопромі стабільно працює тільки одне підприємство — завод "Єврокар", що виробляє збірку автомобілів "Skoda". Цей завод поки єдиний, який показує цифри, що випускається в сотні автомобілів щомісяця. Так, за даними асоціації "Укравтопром", в листопаді цього року на виробничих площах цього заводу виготовлено аж 311 автомобілів. І це при тому, що підприємство розраховане на випуск близько 130 тисяч авто на рік.

Не так давно знову запустив виробництво легкових автомобілів ЗАЗ, який перебував ще недавно в стадії санації після порушеної в кінці 2018 року справи про банкрутство. У листопаді цього року там заявили про випуск 234 авто. Але досягти колишніх 200-250 тисяч автомобілів, що випускаються на рік ЗАЗ-у в найближчій перспективі навряд чи вдасться.

Збанкрутілий КрАЗ вже з 2016 року офіційно не показує результатів своєї роботи. Колись одне з найбільших підприємств ще радянського автопрому, що мало крім величезного внутрішнього ринку ще і важкий портфель закордонних замовлень, впевнено йшло в останні роки до логічного завершення діяльності. Побічно про сумний стан справ на підприємстві можуть свідчити постійні претензії військових до якості продукції, що поставляється у війська техніки і зриви запланованих поставок.

Повністю припинив випуск легкових автомобілів в 2013 році і завод компанії "Богдан Моторс" в Черкасах. З початком агресії Росії завод перепрофілювали під виробництво військової техніки, але вже в 2020 році Міністерство оборони не купило жодної одиниці техніки цього виробника, в зв'язку з чим на "Богдан Моторс" заявили про скорочення близько 600 співробітників.

Кілька більш оптимістичними виглядають перспективи Луцького автозаводу "Богдан Моторс". Нещодавно на підприємстві заявили про укладення великої кількості контрактів з українськими містами на постачання транспорту українськими містами по лінії ЄБРР. Однак при цьому на підприємстві не люблять згадувати про кредит, який виплачується Укрексімбанку на пільгових умовах і неодноразові спроби нової влади ці умови переглянути.

Найбільш стійко на ринку виглядають позиції компанії "Черкаський автобус" (торгова марка ATAMAN), яка стабільно відвантажує споживачам кілька десятків автобусів на місяць, підтверджуючи тим самим, що "жовті маршрутки" ще не скоро втратять актуальність в Україні.

Так само невеликими обсягами оперують такі виробники автобусів як ЗАЗ, Еталон (Бориспільський і Чернігівський автозаводи) і Часовярскій автобусний завод.

Говорячи про умови, в яких зараз доводиться працювати автовиробникам України, слід відзначити різкий перекіс в сторону досить вільного ввезення готових автомобілів, відсутність екологічних вимог до ввезених автомобілів на вторинному ринку і низьким митом.

    Реклама на dsnews.ua