• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Витратили не 100 млн: Корнієнко розповів, хто фінансував опитування Зеленського

Реклама на dsnews.ua

Лідер партії "Слуга народу" і перший заступник фракції Олександр Корнієнко спростував, що волонтерами під час опитування Володимира Зеленського були неповнолітні, а також те, що на нього було витрачено 100 млн гривень

Про це він сказав під час брифінгу в Києві в неділю, 25 жовтня, передає "ДС" з посиланням на OBOZREVATEL.

За його словами, в звіті НАЗК буде надано всю інформацію про фінансування опитування. Корнієнко зазначив, що гроші були виділені "донорами" — представниками малого та середнього бізнесу. Однак озвучувати їхні прізвища не став, сказав, що забув.

"Сподіваюся, що буде пояснення, звідки взялася цифра в 100 млн. Це набагато менше. З часом покажемо звіти. Поки ми тільки рахуємо, скільки волонтерів, як пройшов процес, скільки дільниць. Це в динаміці", — пояснив Корнієнко.

Також він спростував інформацію про те, що неповнолітні брали участь у проведенні опитувань.

"Наш підрядник не залучав дітей, навіть якщо юридично правильна схема, дозвіл від батьків. Ми завжди були проти цього. Наш підрядник несе за це відповідальність. Думаю, що це або провокація, або самодіяльність", — зазначив він.

Відповідаючи на звинувачення журналістів про те, що можна було відповідати на опитування Зеленського кілька разів одній і тій же людині, Корнієнко відзначив, що "порушення бувають, але це не означає, що потрібно ставити під сумнів результати всього опитування".

"Якщо на тисячі дільниць є 2-3 порушення, чи можна через це ставити результати під сумнів?" — сказав політик.

Нагадаємо, раніше мережа ОПОРА повідомила, що т.зв. "опитування Зеленського" в день виборів буде коштувати більше 100 млн грн.

    Реклама на dsnews.ua