• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Представникам бізнесу хочеться стабільності, а не постійної зміни влади — бізнесмен

Реклама на dsnews.ua
Підприємці негативно ставляться до наміру "Самопомочи" відкликати свого міністра

Українські міністри не встигають до кінця доводити розпочаті ними справи, між тим бізнесу хочеться стабільності. Так прокоментувала заяву партії "Самопоміч" про відкликання Олексія Павленка з посади міністра АПК керівник компанії "Лімагрейн Україна" Тетяна Генрі-Якубовська, - повідомляє "ДС" з посиланням на "Главред".

"Проблема України в тому, що у нас занадто часто змінюються міністри. Вони не встигають до кінця доводити розпочаті ними справи. Павленко активно взявся за реформу сільського господарства. Зараз прийде нова людина і буде по-іншому бачити розвиток аграрної галузі країни. Нам, представникам бізнесу, хочеться якоїсь стабільності, а не постійної зміни влади", - зазначає Тетяна Генрі-Якубовська.

Відгукуючись про діяльність Павленка на посаді міністра, Тетяна Генрі-Якубовська відзначила його абсолютну відкритість і бажання завжди йти на діалог.

"Павленко можу назвати самим реактивним аграрним міністром з усіх, з ким мені доводилося працювати. Це однозначно. Він завжди миттєво реагував на болючі питання і відгукувався на прохання представників бізнесу вирішити ту чи іншу проблему. Дуже шкода, якщо йому доведеться залишити розпочаті ним реформи на півдорозі", - сказала керівник компанії "Лімагрейн Україна".

    Реклама на dsnews.ua