• USD 36.7
  • EUR 39.6
  • GBP 46.2
Спецпроєкти

Президентська програма 5-7-9% видала кредитів на 55,8 млрд грн, ‒ Мінфін

Міністерство фінансів України оприлюднило інфографіку з результатами впровадження програми Президента Володимира Зеленського "Доступні кредити 5-7-9%" станом на 26 липня

Реклама на dsnews.ua

Згідно з даними Мінфіну, в рамках програми уповноважені банки видали вже 21160 кредитів на загальну суму 55,8 млрд грн. Тільки за тиждень, що передував публікації даних, уповноважені банки державної програми видали 438 кредитів на загальну суму 1,3 млрд гривень. 

Програма допомогла малому та середньому бізнесу отримати кредити під низькі відсотки, пояснила заступниця голови Офісу Президента Юлія Свириденко. 

"Цю можливість реалізували понад 12,5 тисяч підприємств у сільському господарстві, торгівлі, готельному та ресторанному бізнесі, а також у промисловості. І ми впевнені, що ці компанії не тільки зберегли, але вже й створили робочі місця для майже 20 тисяч нових працівників", ‒ заявила вона. 

Нагадаємо, раніше заступник голови Офісу Президента, координатор програми "Велике будівництво" Кирило Тимошенко повідомив також про старт програми доступного іпотечного кредитування. Іпотека, яка розрахована на 30 років, передбачає фіксовану ставку 7%.

    Реклама на dsnews.ua