• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Приватбанк запустив в Україні систему, що дозволяє платити за товари "обличчям"

Реклама на dsnews.ua
Приватбанк і платіжна система Visa запустила в Україні технологію біометричної оплати покупок FacePay24 для роздрібних торгових точок

Про це йдеться в повідомленні прес-служби "Приватбанку", інформує "ДС".

"Першими українськими торговими точками, в яких покупці можуть оплачувати товари "особою", стали чотири магазину національної мережі HOP HEY в Дніпрі", - повідомили в Приватбанку.

Запуск такої послуги став можливим завдяки інтеграції сучасних методів оплати Visa, технології Amazon Web Services з оновленою платформою мобільного банку Приват24. А участь у проекті найбільш інноваційних торговельних мереж дозволило Україні запустити FacePay однією з перших в Європі.

"У більшості з вас, напевно, зараз немає навіть гаманця, тому що всі карти - в смартфоні. Ми сьогодні йдемо далі і запускаємо технологію, яка дозволяє навіть забути вдома телефон. Спільний проект Приватбанку і Visa став першим в Україні запуском біометричної оплати покупок в офлайн-ритейлі. За допомогою оновленої платформи Приват24 тепер ця можливість доступна всім клієнтам Приватбанку і будь офлайн і онлайн-торговців", - заявив голова правління Приватбанку Петро Крумханзл.

Для використання сервісу "оплати обличчям" необхідно встановити на смартфон оновлене додаток Privat24 і активувати оплату FacePay24. Потім, слідуючи підказкам програми, потрібно зробити три селфи з різних ракурсів і прив'язати до свого обличчя банківську картку Visa. Після цього оплачувати покупки можна, подивившись в спеціальну камеру планшета поруч з касою.

FacePay24 використовує одну з провідних у світі систем автоматичного розпізнавання осіб Amazon Rekognition і дає можливість масштабувати цю послугу майже на будь-яку торговельну точку.

"Amazon Rekognition створена на базі безпечної, надійної та перевіреної технології глибокого навчання, розробленої експертами Amazon в області комп'ютерного зору для щоденного аналізу мільярдів зображень і відео. Рішення Приватбанку і Visa не використовує особисту інформацію, яка може міститися у вашому вмісті, для націлювання продуктів, послуг або маркетингу", - підкреслили в прес-службі банку.

Як повідомляла "ДС", 12 вересня Приватбанк випустив фінальну версію онлайн-банкінгу Privat24 - додаток отримало оновлений дизайн, який раніше показували в бета-версії.

    Реклама на dsnews.ua