• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Проїзд у маршрутках Києва може подорожчати до 12 гривень

Реклама на dsnews.ua

У маршрутках Києва та Київської області директор "Трансгруп" Володимир Назаренко прогнозує підвищення ціни за проїзд мінімум до 12 гривень у першому кварталі 2021 року, коли заплановано січневий локдаун

Про це він повідомив на брифінгу в понеділок, 14 грудня, передає "ДС".

До 8 січня, за словами Назаренка, ніхто не планує піднімати ціни, бо у людей і так немає грошей.

"8 числа сказали, що буде локдаун, до 8 числа ніхто не буде піднімати ніяких цін через те, що перевізники розуміють, що у людей зараз грошей немає. Якщо зараз підняти ціни, то всі скажуть, що це не перевізники, а якісь шкуродери", — заявив директор "Трансгруп".

Але вже після 8-го числа, тобто в першому кварталі 2021 року можуть бути якісь зміни.

"А хто вийде і виживе після локдауну, це вже будемо бачити, хто зможе виїхати, хто не зможе, і далі буде вирішуватися, яка буде ціна ... Вартість може вирости до мінімум 12 гривень. У першому кварталі наступного року можна очікувати якихось змін у плані вартості проїзду в громадському транспорті", — сказав Назаренко.

Також директор "Трансгруп" заявив, що пасажиропотік у маршрутках упав десь на 40%. У січні-жовтні 2020 року пасажирообіг підприємств транспорту становив 41,8 млрд пасажирів на квадратний кілометр, або 46,3% від обсягу січня-жовтня 2019 року.

Всього послугами пасажирського транспорту за цей період скористалися 2,1 млрд пасажирів, або 60,2% від обсягу січня-жовтня 2019 року.

Мова Назаренка про маршрутки і вартість проїзду з 1:59:

Нагадаємо, в Києві з 12 грудня на одну гривню подорожчала вартість проїзду в маршрутках №442 і №442-д.

    Реклама на dsnews.ua