• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Профспілка "7 кілометра" заявляє про створення Антирейдерського комітету

Реклама на dsnews.ua
Про це йдеться в офіційному повідомленні профспілкового комітету ТОВ "Промтоварний ринок"

За словами представників профспілки "7 кілометра", ця міра - відповідна реакція трудового колективу на інформацію про "готується рейдерське захоплення ринку", передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

"Від працівників ринку ми отримали інформацію про те, що Віктор Чернат (Добрянський) і Денис Волошин готують силову акцію за зміну менеджменту компанії. Саме з цієї причини вони шукали точки опори всередині трудового колективу, які б допомогли їм здійснити плани по захопленню ринку", - заявив керівник профспілки ринку Віктор Кудлай.

У цій ситуації трудовий колектив закликає владу захистити законних власників і запобігти можливі протистояння.

"Ми знаємо, що для захоплення "7 кілометра" зараз набираються загони з числа місцевої Самооборони і титушек з сусідніх з Одесою областей. Судячи з усього, Чернат і Волошин планують домогтися свого будь-якою ціною, тому ймовірність силового протистояння досить висока. У цій ситуації ми звертаємося до керівництва області та центральних органів влади з вимогою захистити інтереси багатотисячного колективу", - додав керівник профспілки ринку Віктор Кудлай.

Також керівництво антирейдерського комітету ринку закликає весь 60 000 тисячний колектив підприємства захистити своє право на спокійну роботу і дати відсіч загарбникам. З цією метою вже з сьогоднішнього дня профспілка спільно з адміністрацією організувала цілодобове чергування на території підприємства.

Читайте також:

"
    Реклама на dsnews.ua