• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Прокуратура завела справу на керівництво "Запоріжсталі"

Реклама на dsnews.ua
Посадові особи ВАТ завдали збитків громаді міста сумою близько 150 млн грн

Запорізька прокуратура порушила кримінальну справу проти посадових осіб ВАТ "Запоріжсталь" по 2 ч.. ст. 367 Кримінального кодексу України-за службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки. Про це заявив прокурор Генпрокуратури Владислав Куценко, повідомляє "ДС" з посиланням на УНН.

"Посадові особи відкритого акціонерного товариства "Запоріжсталь", не належним чином виконуючи свої службові обов'язки, через несумлінне ставлення до них не сплатили до місцевого бюджету міста Запоріжжя кошти на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста Запоріжжя у розмірі близько 150 млн грн, чим спричинили тяжкі наслідки територіальній громаді міста Запоріжжя", - пояснив він.

Також Куценко повідомив, що сьогодні це кримінальне провадження початку запорізька прокуратура з ч. 2 ст. 367 КК (службова недбалість, що спричинила тяжкі наслідки).

Нагадаємо, в грудні ПАТ "Запоріжсталь" відключили від подачі електроенергії за борги в 140 млн грн.

Як відомо, ПАТ "Запоріжсталь" - український металургійний комбінат знаходиться в Запоріжжі. Є одним з найбільших металургійних підприємств Європи. У 2011 році "Метінвест", який входить в СКМ Ріната Ахметова, купив 50 % групи "Індустріал", якій належить більше 50 % "Запоріжсталі".

Читайте також:

"Запоріжсталь" є найбільшим платником податків України та Запорізької області. "Запоріжсталь" за підсумками 2014 року перерахував до бюджетів всіх рівнів понад 1,4 млрд грн, а за 10 місяців 2015 року - 2,1 млрд грн.

    Реклама на dsnews.ua